Čim (ne kým!) nahrazujete sex? :)

Anonymní
20.5.20 17:38

Čim(ne kým!)nahrazujete sex? :)

Ahoj holky. Mám skvělého partnera, který když se zadaří, je i skvělý milenec. Bohužel je hodně časově vytížený, do toho všeho bere léky a padá na něj únava. Má toho v hlavě moc a nedokáže myslet na sexuální hrátky. Bere krátký čas i kotvičnik a dokonce má nějaké i „rychlo tabletky“, ale to se nedá vždy plánovat :roll: je milující, objimajici, vlastně dělá úplně vše, jen tohle je jeho Achillova pata a dost ho to trápí…Snažím se ho podporovat. Nefunguju jako ufnukana nadrzena partnerka. Na druhou stranu mi to chybí, jednou za čas je pro mě málo, ale řešíme to. Nicméně, jestli to máte některá podobně, hledáte pak, jak se vybourit jinde a co pomáhá? Sport, aktivita, alkohol? Krom teda masturbace :lol: dík moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19476
20.5.20 18:00

A on jako nema zajem nebo nemuze? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
20.5.20 18:11

@PaníKadrnožková
Pokud jsem to teda pochopila, tak asi chce a nemůže… 8o pokud to tak je, tak jak jinak to ještě řeší?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.20 19:25

Není to tedy z mé zkušenosti, ale od švagrové. Ta bohužel se svým přítelem neměla co do sexuálních intimit vůbec nic už více jak 2,5 roku (ona by chtěla, on nechce). A tedy švagrová se ze vzteku, frustrace, apatie nakonec dostala ke sportu a z absolutního amatéra, trošku i sportovního “jelítka” dostala do levlu “maratonce” :D :D Začala se věnovat běhu a vybíjí si pohyb tam :D a za ty roky se tedy proběhala až k půl maratonu a maratonu. Což je tedy obdivuhodné, ale zároveň i lehce vtipné a smutné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3423
20.5.20 20:44

Ten kotvičník fakt pomáhá? Taky by se mi pro chlapa hodil :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
924
20.5.20 20:52

@Azeretereza
Zázraky nečekej… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.20 21:09
@mdvorak píše:
@Azeretereza

Já nevím, zatím to bere chvíli a žádná změna :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
3423
20.5.20 21:33
@mdvorak píše:
@Azeretereza
@Anonymní píše:
Já nevím, zatím to bere chvíli a žádná změna :roll:

Tak snad už jedině svěcená voda… Brácha říkal, že to pil, a že teda dobrý, jenže ve dvaceti to asi nebylo kotvicnikem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
308
21.5.20 12:20

„má toho v hlavě moc“ :D tak určitě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
21.5.20 18:16

Já jsem začal v té době hrát golf, jezdit do Alp a do lázní. Na golfu se vyvztekal, na pochodech se zničil fyzicky, dorazil to saunou a pak relaxovat v horké vodě. I když se sex po letech urovnal, tak jezdím do Rakous co dva měsíce na prodloužené víkendy. Je to super. Vrátím se v pohodě, jako bych souložil celý víkend :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22036
21.5.20 18:32
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Mám skvělého partnera, který když se zadaří, je i skvělý milenec. Bohužel je hodně časově vytížený, do toho všeho bere léky a padá na něj únava. Má toho v hlavě moc a nedokáže myslet na sexuální hrátky. Bere krátký čas i kotvičnik a dokonce má nějaké i „rychlo tabletky“, ale to se nedá vždy plánovat :roll: je milující, objimajici, vlastně dělá úplně vše, jen tohle je jeho Achillova pata a dost ho to trápí…Snažím se ho podporovat. Nefunguju jako ufnukana nadrzena partnerka. Na druhou stranu mi to chybí, jednou za čas je pro mě málo, ale řešíme to. Nicméně, jestli to máte některá podobně, hledáte pak, jak se vybourit jinde a co pomáhá? Sport, aktivita, alkohol? Krom teda masturbace :lol: dík moc

Emiminem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.20 20:04

Tak s pusou a rukama nic nema, ne?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu