Cimrmani - které hry a hlášky jsou pro vás top?

673
25.7.20 20:24

Cimrmani - Top hlášky a hry

Taková malá anketka :)
Já mám nejradši Záskok, Akt, Švestku a Dobytí severního pólu. Nejslabší mi přijde Cimrman v říši hudby.

A s jakými jejich hláškami se v životě setkáváte nebo i používáte? Která se ujala nejvíc?
Já často slýchávam: „No, když to srovnám s tím výletem na Kokořín…
Pak: "Tady je to samý debil, blbeček, debil, blbeček…“
Nebo: „Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat.“
Nebo: „Šla pro šafrán, a trochu toho zázvoru…“
Za sebe nedokážu říct, která je nej, protože je jich strašně moc skvělých :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1491
25.7.20 20:32

Ja obcas pouzivam „A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci“, „Šest, někdy i pět“, „Táhni a srůstej“. :mrgreen: Celkově mám asi nejraději právě Dlouhý, široký a krátkozraký a Dobytí severního pólu. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1491
25.7.20 20:34

A pak se mi hrozně líbí, jak se v Africe mazlí s tim chameleonem :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21943
:lol:

Vše, cos řekla a ještě: dekuju ti, nacelniku, ze jsi se me zastal; h.vno, Majere, h.vno máš; ty nejsi Vlasta, ty jsi Vlasta; koho to vidi me bystre oči, neni to pocestny? Je to pocestny :lol:

Jeste si pockam a vzpomenu si ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152

Nejhorší ze všeho jsou trpaslici! :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3970
25.7.20 20:35

Já mám nejradši Dlouhý, široký a krátkozraky a pak České nebe. Dobytí severního pólu je taky super a včera jsme koukali na Vraždu v salónním kupé. Z hlásek u nás zlidovelo např „berte si, co hrdlo ráčí…Já bych si s dovolením vzal“, „debil, blbeček, debil, blbeček…“, „ale to jmelí.. ", "není to pocestný…“,…

Na trpaslíky bych málem zapomněla. To je taková univerzální odpověď na všechno. :D

Příspěvek upraven 25.07.20 v 20:37

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7943
25.7.20 20:37

Vsechno! <3 Jeste „Je na malinach…“ Jinak Dobyti severniho polu a Blanik jsou top!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
140
25.7.20 20:41

Nedobře se na to díváš, Veverko! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26536
25.7.20 20:41

U nás se používá „a nejhorší bude všeho jsou trpaslíci“ a „teď se vzájemně osolte“.
Pak také hodně používáme „domů, do Prahy, do lékárny…“.
Nejraději mám Dlouhý, Široký a Krátkozraký. Cesta na severní pól a Vražda v salonním kupé.
Dobrá je i Hospoda na mýtince.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90449
25.7.20 20:44

Domů! Do Prahy! Do Podolí! Do lékárny! Do prdelle to je mi smutno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90449
25.7.20 20:45

Jdu na sever…a jdu na jih!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
25.7.20 20:45

Já chci často domu, do Prahy, do Podolí, do lékárny!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90449
25.7.20 20:46

My nesmíme ani naznačovat…

Pardon, to tu zahltím :mrgreen: :oops: už se tu směju nahlas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1491
25.7.20 20:49

@chaela Joo, ja bych si s dovolenim vzal(a) jsme vzdycky rikaly s mamkou, kdyz prijela babicka a nabizela nam, co upekla :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4331
25.7.20 20:49

Cimrmana mám ráda já, manžel taky, hlavně ještě v době videokazet to pro nás bylo :palec: Používáme hromadu hlášek. :lol: Ale jak na potvoru mě teď snad žádná z těch našich oblíbených nenapadne. :mrgreen: Ale z těch v úvodu zmíněných jen toho blbečka, ty ostatní nás nezaujaly. :nevim: Často u nás zní třeba ‚je na malinách‘, ‚hoďte přes něj deku‘, ‚i ta ji nosila prsou‘, ‚kachny, kachny‘, ‚mám pocit, že ni teče do bot‘, ‚jdu na sever a teď jdu na jih‘ :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama