CIN 1 Dysplazie nízkého stupně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 22:47
CIN 1 Dysplazie nízkého stupne

Ahoj holky, byla jsem na steru na gynekologii, výsledky jsem měla zánět a CIN 1 Dysplazie nízkého stupně, teď betu léky na ten zánět a ještě mi brali jeden ster, tak mám strach, měla jste taky některá ten CIN 1? Co delat, aby se to zase zlepsilo a nezhorsovalo? De­kuji

Reakce:

Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 2050 příspěvků 20.10.18 06:13

Neuděláš nic, záleží jak bude reagovat tvoje tělo. Mně před deseti lety vyšla cytologie 5,udělali mi ambulantně odběr kousku děložního čípku a výsledek CIN 2-3. Do měsíce jsem byla na operaci, výsledek z operace ok. Od té doby jsem pravidelně hlídaná a zatím bez problémů. Chceme ještě další dítě a pak bezpodmínečně dělohu ven, to jsou slova mého doktora. Jinak se to prý dříve či později může vrátit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.18 07:43

@Aduš8 já mam už 2 děti,další neplánují,dokonce jsem už dříve byla na konizaci, tak zjišťuji co delat ,aby se to zlepšilo.procitam jaké faktory to vyvolávají,abych se toho vyvarovala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >