CIN 1 Dysplazie nízkého stupně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 22:47
CIN 1 Dysplazie nízkého stupne

Ahoj holky, byla jsem na steru na gynekologii, výsledky jsem měla zánět a CIN 1 Dysplazie nízkého stupně, teď betu léky na ten zánět a ještě mi brali jeden ster, tak mám strach, měla jste taky některá ten CIN 1? Co delat, aby se to zase zlepsilo a nezhorsovalo? De­kuji

Reakce:
Aduš8
Závislačka 2999 příspěvků 20.10.18 06:13

Neuděláš nic, záleží jak bude reagovat tvoje tělo. Mně před deseti lety vyšla cytologie 5,udělali mi ambulantně odběr kousku děložního čípku a výsledek CIN 2-3. Do měsíce jsem byla na operaci, výsledek z operace ok. Od té doby jsem pravidelně hlídaná a zatím bez problémů. Chceme ještě další dítě a pak bezpodmínečně dělohu ven, to jsou slova mého doktora. Jinak se to prý dříve či později může vrátit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.18 07:43

@Aduš8 já mam už 2 děti,další neplánují,dokonce jsem už dříve byla na konizaci, tak zjišťuji co delat ,aby se to zlepšilo.procitam jaké faktory to vyvolávají,abych se toho vyvarovala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >