Cinska medicina deti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1003
22.10.21 17:51

cinska medicina deti

Ahoj, doporučil by mi někdo lecbu cinske mediciny zameřenou na děti v Praze? ( konkretně lecen na hematologii, nejde o nadorove onemocnění). Chtěla bych vyzkoušet i jiné podpůrné formy léčby. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18673
22.10.21 18:42

Je jasný, že když máš nemocný dítě, tak hledáš jak mu ulevit. Hloupé je, že právě na tohle zoufalství a pocit bezmoci čeká spousta šmejdů, aby tě obrali o peníze, zneužili tvé zoufalství a při nejlepší možnosti neuškodili.

Pokud půjdeš za někým, kdo vydělává na vzbuzování dojmu že léčí a to tradiční čínskou medicínou, nechoď k nikomu kdo nemá lékařské vzdělání a doufej že to není úplný pitomec a dělá to pro prachy a tak rozumí svým limitům a z medicíny si ještě něco pamatuje.

A když vidí že je to dítě a že je v jiné léčbě, tak si bude zatraceně dávat pozor na kontraindikace a to co hmota neznámého původu může napáchat za paseku v interakci s léky a tedy že bude nabízet leda placebo a akupunkturu.

adresář lidi s alepsoň letmou kontrolou najdeš tady

https://www.komoratcm.cz/…sar-praktiku

Máš nemocné dítě.

Nechceš ho prolejvat odbary či do něj cpát pilulky neznámého složení, bez jakékoliv kontroly a stím, že ten co ti je píše o tom jak funguje organismus tvého těla neví nic, protože to je paní co ji přestalo bavit dělat v marketingu a tak jde „pomáhat lidem“.

To co se v ČR prodává není medicína, není to medicíně založené na důkazech nijak rovnocené, není to něco co má prokazatelné výsledky, není to ani nic, co by vycházelo z tradičného čínského léčitelství - to možná v diasporách a nebo na Taiwanu, ale kořeny toho co se prodává tady jdou do doby vlády Mao ce tunga po kulturní revoluci, kdy zjistil že vyvražidl lékaře, vyvraždil léčitele a spálil staré knihy o léčitelství a teĎ mu nemá kdo léčit nemocné. Takže než zvládli vychovat nějaké nové generace lékařů, tak zavedli tzv „tradiční medicínu“ - bosé lékaře, kteří to tak nějak pytlíkovali.

No a ve 21. století, kdy se komunistická čína proměnila na nejhorší kapitalistický model s autoritářskou vládou se ukázalo, že prodávat američanům a evropanům mýtické „alternativy“ je supr kšeft se to rozjelo ve velkém.

mrkni třeba sem
https://www.sisyfos.cz/…ina_Hert.pdf

Když už, tak hledej někoho, kdo se drží středoevropské tradice a kvůli byznysu do toho neplete zrovna to co je trendy - exotika, detoxy, zázračné přístroje co dělají ping a podobně. A kdo tě v žádném případě nebude odrazovat od od spolupráce s lékaři.

A ty konkrétní byliny co dotyčný/á doporučí prober s ošetřujícím lékařem/kou svého dítěte.

A nebo to teda zkus přes homeopatii, tam to nemá jak uškodit a máš 60 % šanci že to pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1208
22.10.21 19:05

@hulala Já před lety chodila s čtyřletou dcerou na Národní

Po půl roce problémy s imunitou a alergií naprosto ustaly. Takže mohu jen doporučit, bohužel Dr. na alergologii neřešila nic, jen navyšovala léky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1003
22.10.21 19:23

@Dadda8 Dekuji,také jsem na ně koukala🙂 ke komu přesně jste chodili? U nás také jen dávají léky a moc neřeší podstatu. @Ou Díky za první odkaz. Homeopatika řešíme též, nás lékař žádným jiným než farmaceutický moznostem neveri, těžko s ním probírat i jine alternativy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1208
22.10.21 19:30

@hulala Jméno už si nepamatuji bylo to v roce 2014 :oops: Podle seznamu, který mají na stránkách, mi žádné jméno nic neříká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1003
22.10.21 19:33

@Dadda8 neva, zkusím jim napsat jaký máme problém a kdo by nám s tím pomohl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
498
22.10.21 22:29

MuDr. Zuzana Vančuříková, pediatricka a výborný praktik TČM, přednáší i na škole TČM jako dlouholetá lektorka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1652
23.10.21 19:36

Také doporučuji lékaře, který dělá TCM a zároveň běžnou medicínu. Našla jsem si takového v kombinaci lékařského oboru, který potřebuji.
Není to spása, ale pro mne pomocník, který mě drží na nohou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat