Čínská medicína - Tianshi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
berca1
Kecalka 192 příspěvků 06.03.11 08:43
Čínská medicína-Tianshi

Dobrý den,chtěla jsem vás poprosit o vaše zkušenosti s výrobkama od firmy Tianshi.Přemýšlím o tom,že bych nějaký preparát nasadila naší dvou a půl leté dceři jako prevenci proti virovým nákazám.Sice nebývá moc nemocná,jenže teď měla hemofila a nemůžeme se toho zbavit.Pořád pokašlává a má rýmu.A někde jsem četla,že se to pak dost často vrací.No a taky půjde za chvíli do školky,tak bych nechtěla,aby byla pořád nemocná.Mám doma knížku Návrat ke zdraví.Jsou tam popsané příběhy o vyléčených lidech,ale znáte to,knížka snese všechno.Přeci jen se nejedná o levnou záležitost.Ale co bych pro svoji malou neudělala,hlavně aby byla zdravá a v pořádku. :palec: :palec: Moc děkuji za vaše zkušenosti.

Reakce:
Bojko
Kecalka 197 příspěvků 06.03.11 09:19

tak s tímto zkušenosti nemám, ale s jinými produkty, které vycházejí také z čínské medicíny ano. Malé jsme vyřešili opakované angíny, mě osobně zácpu a špatné zažívání, jsou i velice dobré zkušenosti s produkty na atop. ekzém, atd.

lenny_lenny
Nováček 9 příspěvků 06.03.11 09:46

za sebe muzu jen doporucit, kratce po uzivani jsem otehotnela a kdyz jsem nemocna, jim jen tyto produkty.v te­hotenstvi jsem je take uzivala a musim zatukat muj 4-lety syn mel mozna tak 3× rymu,jinak nemocny nebyva.a 5-mesicni dcerka je taky zdrava :-))

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.11 00:05
zkušenost

Ahoj,já mám zkušenost z Tienshi.Mám dvě děti a dost často byli nemocné a měli často antibiotika,takže jejich imunita se hodně oslabila.Tak jsem se rozhodla,že jim zkusím dávat léky od Tienshi.Začali je brát 20.12.2010 a stále je berou,už to bude čtvrt roku.Od té doby neměli antibiotika ani jednou.Navíc syn má atopický ekzém od narození,načež se mu po těchto lécích dost zlepšil a to je pro mě velký úspěch.Pokud budete mít zájem,tak se ozvěte.Andrea

apokalipsa1973
Nováček 4 příspěvky 07.11.11 13:27
čínská medicína

Dobrý den,já jsem se s touto medicínou setkala minulý rok v únoru.Od té doby preparáty bereme,také jsem četla tu knížku(několi­krát).Máme s preparáty výborné zkušenosti.Za­registrovala jsem se a kupujeme je se slevou.Mám dvě děti a co bereme tyto preparáty jsou zdravé,ani rýma ani kašel.Nikdy na ně nedám dopustit.Přírodní medicína je přírodní medicína.Také je bereme z důvodu prevence a jednou za rok je dobré udělat si detoxikaci.Pěkný den a hodně zdraví.

bercam
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.11 16:09
apokalipsa1973 píše:
Dobrý den,já jsem se s touto medicínou setkala minulý rok v únoru.Od té doby preparáty bereme,také jsem četla tu knížku(několi­krát).Máme s preparáty výborné zkušenosti.Za­registrovala jsem se a kupujeme je se slevou.Mám dvě děti a co bereme tyto preparáty jsou zdravé,ani rýma ani kašel.Nikdy na ně nedám dopustit.Přírodní medicína je přírodní medicína.Také je bereme z důvodu prevence a jednou za rok je dobré udělat si detoxikaci.Pěkný den a hodně zdraví.

A můžu se zeptat,jaké přípravky používáte aby nebyly děti nemocné?

apokalipsa1973
Nováček 4 příspěvky 07.11.11 17:05
čínská medicína

Dobrý den,určitě biologický zinek,Kordyceps a Dětský vápník.Tyto tři jsou na imunitu a doporučuji je všem maminkám ve svém okolí i na internetu.Dle věku Vám poradím i dávkování.S poz­dravem A.J.

jajja
Povídálka 47 příspěvků 30.09.14 08:52
tiens

Dobrý den, ráda bych s Vás zeptala kde kupujete tyto výrobky. Díky Jana :mavam:

leona235
Kecalka 309 příspěvků 30.09.14 09:06

Mě zajímá ten kordyceps, jestli vám někomu pomohl např. V těhotenství jako prevence před chřipkou, Já už jsem po třetí nemocna a nebo po porodu na vyrovnání hormonů. Po prvním porodu jsem byla pořád vynervovaná tak jestli by pomohl. Děkuji

Tinuvien
Generální žvanilka 23159 příspěvků 30.09.14 09:15

@leona235 Cordyceps je fakt dobrý, mám ho teď ve směsi na klouby a super. Dokonce se mi i srovnal cyklus. Kupuji ho zde: Naturgreen Jinak o něm najdeš články i tady: http://mynatureproduct.com/ Dole jsou sekce články, je tam toho o něm víc.

leona235
Kecalka 309 příspěvků 30.09.14 09:26

@Tinuvien Děkuji :-)

Tinuvien
Generální žvanilka 23159 příspěvků 30.09.14 12:04

@leona235 není zač :) Jeden známý ten prášek z kapslí používá i na rády… Ale ten přírodně léčí všechno :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >