Čínská medicína - Ústí nad Labem

1859
26.11.15 20:18

čínská medicína - Ústí nad Labem

Zdravím :mavam: chtěla jsem se zeptat vás, co máte zkušenosti s čínskou medicínou. Mám polycystické vaječníky, nemám ovulaci, jednou už jsem si prošla asi před třemi lety IVF. pak jsem s partnerem se rozešli a nyní mám nového a přemýšlíme o dítěti. na IVF se mi už dvakrát nechce a mému současnému partnerovi dvakrát taky ne a tohle mi přijde jako dobrá alternativa, tudíž by mě zajímalo, jak to probíhá, kde seženu kontakty, chodí se někam na konzultace, popř. existuje něco kolem Ústí nad Labem? budu ráda za každej typ :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26.11.15 20:45

Na tuto diagnózu se doporučuje akupunktura, mívá bezvadne výsledky. Ať se zadari! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2336
26.11.15 20:50

@allluck já byla párkrát u doktorky Šindelářové v Teplicích a myslím že poradila vcelku dobře, na mě to ale stejně žádný velký vliv nemělo, dělá akupunkturu, měří takovým zvláštním přístrojem, občas mi i srovnala záda jedním hmatem, to bylo opravdu dobré :palec: a hodně doporučuje výrobky společnosti Energy, já brala Gynex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1859
26.11.15 21:11
@růženín píše:
Na tuto diagnózu se doporučuje akupunktura, mívá bezvadne výsledky. Ať se zadari! :mavam:

právě jsem o tom taky slyšela :palec: nu uvidíme :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1859
26.11.15 21:11
@Zupa píše:
@allluck já byla párkrát u doktorky Šindelářové v Teplicích a myslím že poradila vcelku dobře, na mě to ale stejně žádný velký vliv nemělo, dělá akupunkturu, měří takovým zvláštním přístrojem, občas mi i srovnala záda jedním hmatem, to bylo opravdu dobré :palec: a hodně doporučuje výrobky společnosti Energy, já brala Gynex.

super, díky ti za doporučení, kouknu se po tom :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1859
20.1.16 12:03
@Zupa píše:
@allluck já byla párkrát u doktorky Šindelářové v Teplicích a myslím že poradila vcelku dobře, na mě to ale stejně žádný velký vliv nemělo, dělá akupunkturu, měří takovým zvláštním přístrojem, občas mi i srovnala záda jedním hmatem, to bylo opravdu dobré :palec: a hodně doporučuje výrobky společnosti Energy, já brala Gynex.

ahoj :mavam: dala jsem na tebe a tu dr. Šindelářovou vyzkoušela a dostala jsem Gynex a GynoDren, tak jsem na to zvědavá. taky mi srovnávala záda a radila mi ohledně soulože :oops: :mrgreen: takže dík za doporučení, protože tady u nás v Ústí nic takového není. říkala, že kdyby to nezabralo, že mi doporučuje chodit na rehabilitace - Mojžíšovu metodu :think: takže asi tak. dělala se mnou nějaký cviky a normálně mi říkala, že jsem tam měla něco jakoby „bloklé“ a tam, kde mi to ukazovala, tak mi to po těch cvikách trošku pobolívá.. takže uvidíme, jen jsem se chtěla podělit :) na tebe to žádný dobrý vliv nemělo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2336
20.1.16 13:32

@allluck Ahoj, jsem ráda že jsi spokojená :palec: Dobrý vliv to asi nakonec mělo na začátku června čekáme po dlouhém snažení miminko ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1859
20.1.16 14:23

@Zupa aha. tak to moc gratuluju :) možná na tom nakonec něco opravdu bude :) uvidí se :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2336
20.1.16 19:44

@allluck děkuju, může to být samozřejmě náhoda ale cvičení mojžíšové a odblokování určitě k něčemu bude. Otěhotněla jsem měsíc po neúspěšné inseminaci tak to může také souviset :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1859
21.1.16 07:36

@Zupa asi jo :) uvidím po tom užívání Gynexu a toho druhého a když se nezadaří, tak bych tu Mojžíšovu metodu chtěla zkusit taky. možná ti ta inseminace pomohla v tom, že jsi jakoby byla „nadopovaná“ ještě hormonama. no každopádně je to super :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama