Čínská medicína v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ywonka
Stálice 92 příspěvků 17.05.19 12:30
čínská medicína v těhotenství

Přeji hezký den, potřebovala bych poradit, zda je v těhotenství vhodná léčba TCM..mám velké zažívací potíže a nic mi na to nezabírá…byla jsem na konzultaci, odcházela jsem spokojená, ale pořád se mi honí hlavou zda mohu opravdu užívat doporučené odvary z bylinekm, aby to mimču nijak neuškodilo..má někdo zkušenost? budu moc ráda za rady..díky Yvon

Reakce:
Lynette
Echt Kelišová 8606 příspěvků 17.05.19 12:51

Na zažívání zkus fenyklový čaj. Čínská doktora, které důvěřuji, vůbec pacienty v těhotenství neléčí.

Ywonka
Stálice 92 příspěvků 17.05.19 12:55
@Lynette píše:
Na zažívání zkus fenyklový čaj. Čínská doktora, které důvěřuji, vůbec pacienty v těhotenství neléčí.

Fenyklový čaj opravdu nepomáhá. Vyzkoušela jsem všechno co existuje..proto jsem se rozhodla zkusit čínu, ale…mám z toho strach no

Lynette
Echt Kelišová 8606 příspěvků 17.05.19 13:01

@Ywonka jako já na čínskou medicínu nedám dopustit ale v těhotenství ani náhodou

Ywonka
Stálice 92 příspěvků 17.05.19 13:06
@Lynette píše:
@Ywonka jako já na čínskou medicínu nedám dopustit ale v těhotenství ani náhodou

já věřím, že to funguje…a z jakého důvodu ne?

Kajka9
Závislačka 3774 příspěvků 1 inzerát 17.05.19 13:17

@Ywonka já bych nešla teda nikdy jsem ani nebyla ale pokus se pijí různé odvary z bylin.. na to bacha různé bylinky se v těhu nesmí

Elessa
Kecalka 156 příspěvků 17.05.19 13:19

V tehotenstvi jsem pouzivala bylinky z TCM na zanet nehtoveho luzka (palec jsem tim potirala). Jak je to s vnitrnim uzivanim bylinek zrejme zalezi na povaze problemu a druhu bylin, ktere se na to „nasazuji“. Ja ted aktualne uzivam cinske bylinky na opakujici se mykozy. Nejsem tehotna, ale kojim skoro dvouletaka. Pani, ktera mi je „predepsala“, 100% verim. Chodim k ni uz 15 let. Je to i o tom, jak moc duverujete cloveku, ktery vam je „predepisuje“.

Ywonka
Stálice 92 příspěvků 17.05.19 13:55
@Elessa píše:
V tehotenstvi jsem pouzivala bylinky z TCM na zanet nehtoveho luzka (palec jsem tim potirala). Jak je to s vnitrnim uzivanim bylinek zrejme zalezi na povaze problemu a druhu bylin, ktere se na to „nasazuji“. Ja ted aktualne uzivam cinske bylinky na opakujici se mykozy. Nejsem tehotna, ale kojim skoro dvouletaka. Pani, ktera mi je „predepsala“, 100% verim. Chodim k ni uz 15 let. Je to i o tom, jak moc duverujete cloveku, ktery vam je „predepisuje“.

děkuji za zkušenost

Ywonka
Stálice 92 příspěvků 17.05.19 13:55
@Elessa píše:

děkuji za zkušenost

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 14:20

A co zkusit homeopatika? Nebo to se v těhotenství nepodoručuje?
Osobně bych ty směsi bylin pořádně prolustrovala, každou zvlášť, jak je to v těhotenství.

Janli
Echt Kelišová 8463 příspěvků 17.05.19 16:03

Rozhodně ne! V čínské medicíně se používá spousta bylin, které jsou vyloženě jedovaté a rozhodně nejsou prověřené jejích účinky na plod.

Ywonka
Stálice 92 příspěvků včera v 11:06
@Anonymní píše:
A co zkusit homeopatika? Nebo to se v těhotenství nepodoručuje?
Osobně bych ty směsi bylin pořádně prolustrovala, každou zvlášť, jak je to v těhotenství.

Homeopatika jsem nezkoušela a ani nevím, kde se po nich ptát…?

Ywonka
Stálice 92 příspěvků včera v 11:06
@Janli píše:
Rozhodně ne! V čínské medicíně se používá spousta bylin, které jsou vyloženě jedovaté a rozhodně nejsou prověřené jejích účinky na plod.

Já si to také myslím, raději se do toho nepouštím :( bych nespala

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 12:48

@Ywonka To musíš k homeopatovi nebo homeopatce, kteří si s tebou dlouze popovídají a vyptají se tě na všechno možné (tzv. celostní přístup) a pak ti homeopatika dají.

Váš příspěvek
Reklama