Čípek 0,5cm na prst prostupný po termínu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 16:37
Čípek 0,5cm na prst prostupný po termínu

Jsem 40+2,
Hledám nějakou útěchu nebo nebo povzbuzeni protože už mě to nebaví :,(. Čípek za týden z 2cm na 0,5cm na prst prostupný. Na monitoru malé pravidelne Kopecky ale kontrakce to nejsou..jen tvrdnutí (pravidelně mám občas co 5min…vana nepomůže ale zaspim to)Hlava hodně nízko už od 35tt. Dcera byla za 3hodky venku přesně na termín. tak se bojím aby to nebylo teď ještě rychlejší. V pátek vyvolání když nic. Měl někdo podobný nález? Za jak dlouho jste porodily?

Reakce:
Kellynka123
Povídálka 32 příspěvků 10.08.18 17:44

Já byla v 40+5kontrola na gynde- ani na půl Cm otevřená, za 3 dni vyvolávání, protože jsem neměla ani “poslicky”,doktorka chtěla udělat Hamiltona a ani ten nešel jak jsem byla zavřena. Druhy den jsem šla rodit. Takhle se to říct opravdu nedá.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Podivná praxe u Barnevernetu: Michalákové, které sebrali děti, tam dovolili pracovat

Eva Michaláková není způsobilá vychovávat vlastní děti, tak v květnu 2015... číst dále >

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >