Čípek 0,5cm na prst prostupný po termínu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 16:37
Čípek 0,5cm na prst prostupný po termínu

Jsem 40+2,
Hledám nějakou útěchu nebo nebo povzbuzeni protože už mě to nebaví :,(. Čípek za týden z 2cm na 0,5cm na prst prostupný. Na monitoru malé pravidelne Kopecky ale kontrakce to nejsou..jen tvrdnutí (pravidelně mám občas co 5min…vana nepomůže ale zaspim to)Hlava hodně nízko už od 35tt. Dcera byla za 3hodky venku přesně na termín. tak se bojím aby to nebylo teď ještě rychlejší. V pátek vyvolání když nic. Měl někdo podobný nález? Za jak dlouho jste porodily?

Reakce:

Kellynka123
Povídálka 32 příspěvků 10.08.18 17:44

Já byla v 40+5kontrola na gynde- ani na půl Cm otevřená, za 3 dni vyvolávání, protože jsem neměla ani “poslicky”,doktorka chtěla udělat Hamiltona a ani ten nešel jak jsem byla zavřena. Druhy den jsem šla rodit. Takhle se to říct opravdu nedá.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >