Čípek v těhotenství ultrazvuk?

Anonymní
18.6.20 11:44

Čípek v těhotenství ultrazvuk?

Holky, jde veliskot děložního čípku při těhotenství zjistit z ultrazvuku? Kamarádka je taky těhotná akorat o 2 týdny napřed ji doktor prý kontroluje i normálně vaginálně. Mě pouze doktorka namaze bricho a projede ultrazvukem. Taky kamarádce zjistili, že ma zkrácený čípek. A prý ji vždycky i délku čípku hlásí. Mě doktorka nic takového nehlásí :nevim: jde to teda zjistit i přes ultrazvuk?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

280
18.6.20 12:07

Čípek mi měřili jen vnitřním ultrazvukem, přes břicho to nejde. Záleží taky v kterém tt jsi. Pokud není podezření že by bylo něco špatně tak ho měřit nemusí, pak se měří až pár týdnů před porodem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.6.20 12:11

@Jaaanča
Jsem ve 24 týdnu

• Nahlásit
  • Citovat
280
18.6.20 12:15
@Anonymní píše:
@Jaaanča
Jsem ve 24 týdnu

Tak třeba mně ho měřili poprvé právě ve 24tt ale proto že mi často tvrdlo břicho. Jestli nemáš žádné problémy a nechodíš do rizikovky tak ti ho asi ani měřit nebudou, až pak před porodem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11217
18.6.20 12:24

Jo UZ to taky jde nebo aspoň Dr říká čípek je ok.. pohmatem mě kontroluje když je nějaký problém nebo jedbou za čas tam se pozná jestli je tvrdý a uzavřený..ale není to nutné plno doktorů vůbec nevyšetřuje vnitřně až pak třeba ke konci, někdo to zase odmítne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama