Čípek - znamená to něco?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  11.03.18 12:30
Čípek - znamená to něco?

Ahoj, zavádím si utrogestan a včera jsem si všimla, že mám čípek hodně nízko (jen po druhý kloub na ukazováčku), je měkký a krátký. Skoro jsem nevěřila, že to je čípek :D jen takový mekoulinky nízký polštářek kulatý s dírkou uprostřed. A za tím byla cítit asi hlavička :) to už vím dlouho, že je mimi hodně nízko a hlavička naléhá. Myslíte, že když je tak nízko čípek a tak, že už to může brzy přijít? Nebo můžeme ještě vydržet měsíc? Děkuji za názor

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 7829 příspěvků 65 inzerátů 11.03.18 13:01

To ti nikdo nerekne. Cipek sam o sobe o nicem nevypovida.

BaMaK
Závislačka 2661 příspěvků 4 inzeráty 11.03.18 13:14

Znamená to, že se tělo připravuje k porodu…ale jak dlouho to bude nikdo dopředu neví. Každopádně čím méně budeš do čípku „vrtat“ tím déle to bude OK. Zavádět opatrně a moc to nezkoumat. Jestli si porodní cesty podráždíš, tak to vezmou jako signál k porodu ;).

yareah
Ukecaná baba ;) 1540 příspěvků 11.03.18 15:33

Joo taky by mě zajímalo jestli to něco může znamenat :D můj se tváří stejně. Jsem zvědavá kdy se něco rozběhne

Lalitaluky
Kecalka 288 příspěvků 1 inzerát 12.03.18 13:46

Ja mam to iste od 24tt asi. Teraz som 33tt. Ale mam prisny klidovy rezim. Zavisi, ktory tt si, pretoze po 30tt uz cipek nema uplne vypovednu hodnotu. Pripadne sa nechaj skontrolovat dr a budes vediet presne. Moze a nemusi to este znamenat porod. Zavisi od viacero faktorov (tvrdnutie brucha, ms bolest atd).
Pri neistote fakt dr kontrola.

yareah
Ukecaná baba ;) 1540 příspěvků 12.03.18 13:58

@Lalitaluky MS bolest mám párkrát denně, břicho mi tvrdne jen párkrát za den. K dr jdu ve čtvrtek, tak uvidíme :)

Lalitaluky
Kecalka 288 příspěvků 1 inzerát 12.03.18 16:02

@yareah a ktory si tt? Ja mam prave dane, ze pri ms bolesti hned porodnice, ze pri tomto naleze moze nastat porod len tak. Ale teda je to desne individualne, zase ta nechcem vobec postrasit. Musis sama vediet, ale ak neni si 36tt aspon, tak zase stale je mierna obozretnost na mieste. Drz sa! :hug:

yareah
Ukecaná baba ;) 1540 příspěvků 12.03.18 16:44

@Lalitaluky jsem 33+5. Já mám prý taky čekat porod každou chvíli, začala jsem rodit už v lednu, ale říkali že mám přijet jen když se mi něco nebude zdát nebo se mi spusti porod. Což že je čípek tam kde je, je tím, že se prckovi už chce pomalu ven a jinak porod se mi znova nerozebehl. Kvůli MS bolestem pokud nebudou fakt hooodne silné tam nepojedu, ani mi nic takového neřekli. I když jsem ležela v nemocnici a měla je tak mi na ně nic neřekli. A co jsem v kontaktu se spoustou dalších tehuli, tak je má snad každá a nikdo to neřeší :) samozřejmě kdyby byly fakt hodně silné, tak je to o něčem jiném, to bych hlavně pricitala začínajícímu porodu a jela bych.

Lalitaluky
Kecalka 288 příspěvků 1 inzerát 12.03.18 17:32

@yareah no sama sa poznas najlepsie :) je to len o tom, ze rozbiehajuci porod sa v tomto tyzdni da este zastavit, prebiehajuci uz ne. Hlavne, kazda mame iny nalez a ine telo, takze ta ista bolest ci pichnutie moze znamenat daco ineho, a hlavne podla diagnozy.
Hlavne sa teda drz a uprimne by som takto skoro este rodit nechcela, urcite by som necakala na rozbehnutie porodu. Mam jedneho predcasnacka a u druheho uz by som rada dopeceneho.
Tak drzim palce, aby si bola v poho a este vydrzala co najdlhsie :kytka:

yareah
Ukecaná baba ;) 1540 příspěvků 12.03.18 17:37

@Lalitaluky no oni mi prý už nemají porod jak zastavit. Magnezko beru a nezabírá a nezabíraly ani kapacky v nemocnici a kapacky vyloženě na zastavení porodu už mi dát nemuzou. Prý se můžou dávat jen jednou a já už je mám vybrané :) takže by prý nezastavovali. Hlavně tím že se dral ven už jednou, tak by ho podruhé nechali, protože asi má nějaký důvod. A já věřím, že bychom to zvládli a bylo by vše v pořádku :) ale samozřejmě chci výdržet co nejdyl

Lalitaluky
Kecalka 288 příspěvků 1 inzerát 12.03.18 18:19

@yareah davali ti tokolytika a gynipral atd? Mne toto davali tiez, magnezko samo o sebe nic nevyriesi… a teda mi povedali, ze ak by sa mi to rozbiehalo len, tak zastavia este. Nemoze sa len davat posebe hned.
No tak este odpocivaj a vela stastia. Vidim, ze aj tak uz si v hlave rozhodnuta, ze to mas zrovnane, takze sa len drz :) :mavam:

yareah
Ukecaná baba ;) 1540 příspěvků 12.03.18 19:01

@Lalitaluky jojo dávali :) a řekli mi že nejvíc mi jich můžou dát 4 což mi dali, protože mi stále nechtěly zabrat. Tak to je dobrý že tobě ještě zastaví :) děkuji, ty taky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama