Čípky Betadine - zhoršení?

9.1.20 07:29

Čípky Betadine - zhoršení?

Ahoj holky :P chci se zeptat, užívala některá z vás vaginální čípky Betadine? Neměli jste při tom zhoršení příznaků?
Jsem v 6tt a dostala jsem teď v pondělí tyhle čípky jen na žlutější výtok. No a od prvního čípku jsem začala mít nepříjemný pocity pálení, ale říkala jsem si že to je asi v pohodě :nevim: no a teď čtvrtý den po brání už šílený svědění a rozvinula se mi mykóza..
Muj doktor si vzal dovolenou a je tam až v pondělí takže to nemám s kým probrat a nevím jestli čípky užívat dál :nevim:
Každopádně mám doma mast canesten, můžu používat v těhotenství? Případně co v lékárně si volně koupit na úlevu? :(
K tomu beru ještě antibiotika Augmentin na zánět močáku.

Příspěvek upraven 21.01.20 v 09:17

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

191
9.1.20 08:13

Stalo se mi úplně to samé. Začala jsem Betadinu zavádět ve čtv a v so jsem jela dokonce na pohotovost, nemohla jsem si ani sednout. Tam se hrozně divili, proč mi dr na mykózu dal tyto čípky. Hned jsem je vysadila, dali mi Macmiror (nevím jestli se to píše takto) na zavádění a Canesten na mazání. Ten si myslím můžeš i v těhotenství. Zašla bych si k jinému dr, ať se té mykózy zbavíš co nejdřív. A hlavně brát při antibiotikách probiotika. Držím pěsti ať je brzy líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.20 08:17
@stelamal
@stelamal píše:
Stalo se mi úplně to samé. Začala jsem Betadinu zavádět ve čtv a v so jsem jela dokonce na pohotovost, nemohla jsem si ani sednout. Tam se hrozně divili, proč mi dr na mykózu dal tyto čípky. Hned jsem je vysadila, dali mi Macmiror (nevím jestli se to píše takto) na zavádění a Canesten na mazání. Ten si myslím můžeš i v těhotenství. Zašla bych si k jinému dr, ať se té mykózy zbavíš co nejdřív. A hlavně brát při antibiotikách probiotika. Držím pěsti ať je brzy líp.

No já právě požádala doktora o macmirror a on mi předepsal tohle, že Mac v těhotenství nemůžu :( a canesten mi tvrdil že používat v těhotenství taky nemůžu, ale k doktorovi chodím nově a ještě tam není taková důvěra, takže se ptám raději i na zkušenosti.. jinak děkuji za odpověď čípky rozhodně vysadím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
191
9.1.20 08:27

Já dostala Macmiror i Canesten i v těhu. Mě tu Betadinu taky napsal jiný dr, než ke komu chodím.. A tvého dr nikdo nezastupuje? Jako těhotnou Tě určitě někdo vezme. Klidně bych jela i někam do nemocnice. Poradí Ti určitě i v lékárně, ale v těhu bych si asi sama raději nic neordinovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama