Čípky na horečku ale hned se pokakal

6.1.19 10:11

Čípky na horečku ale hned se pokakal

Ahoj holky prosím o radu. Syn 9m měl v noci 38,2 tak jsem dala paralenovy čípek. Ráno už 39,0 dala jsem nurofenovy čípek. Ale po něm se během 2min pokakal. Teď hodinu po stále hoří… Jela jsem pro sirup ale otázka je, kdy ho můžu dát? Netuším zda se během té chvíle stihla část čípku vstřebat. Mám čekat 6h ikdyz má stále horečku? Má někdo zkušenost? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

3245
6.1.19 10:14

Tak dej paralen sirup?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
6.1.19 10:17

Chudinka, dej mu ten sirup, když má pořád horečku. Pochybuju, že za tu chvilku se něco z čípku vstřebalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
264
6.1.19 10:21

Zavolej na pohotovost a zeptej se.ale myslim, ze to trva delsi dobu nez se vstreba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.19 10:26

Teď jsem ho měřila a má 37,6 takže se asi něco stihlo vstřebat. Tak ještě počkám. Mám strach dát toho moc (další dávku).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
6.1.19 10:28

Tak to jo. Ať je prcek ok. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3245
6.1.19 10:31

Kdy mel naposledy paralen? Dala bych ten. Nicmene vstrebavani ucinnne latky pres konecnik je fakt rychle, takze to klidne muze zabrat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7478
6.1.19 10:39

Mně se to minule stalo, malý se do 5 minut pokakal. Doktor mi řekl změřit, pokud malinko klesla, počkat hodinu a dát další čípek, když se něco vstřebá, je to jen malinko. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1877
6.1.19 10:48

Tak pořád můžeš srážet i jinak, když nevíš, jestli se vstřebal. Tělo na tělo, octové ponožky, vlažný zábal…
Jinak se má horečka srážet až když je přes 38,5 a víc, protože horečka vlastně zabijí to špatné.

http://www.azrodina.cz/…sile-horecky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.19 11:28

Tak jsem premerila v konečníku (ten čelní teploměr je na.......) a má 39,2 po odečtu. Dala jsem tedy Paralen čípek. Zabaly nemůžeme, má úplně ledové ručičky a to mi říkala dr že se zabaly nesmí......

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama