Reklama

Cipralex na fyzické potíže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ponys
Povídálka 41 příspěvků 06.03.17 08:05
cipralex na fyzické potíže

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá zkušenost s tím, že by vám Cipralex zabral na fyzické potíže? Mně už několik let pořád dokola něco bolí, hlava, hemeroidy, těžknou mi nohy, ruce etc. A když to poleví, tak mám zase úzkosti, strach atd. Dlouho jsem AD bojkotovala, různě se čistila, podstoupila několik detoxů, ale nic se nezlepšilo. Takže jsem nakonec ráda sáhla po Cipralexu. Beru ho teprve týden, takže ještě žádná změna. Zajímalo by mě ale, jestli jste to některá měla podobně, že ty různé bolesti byly vlastně z hlavy? Díky moc

Reklama

Reakce:

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 06.03.17 08:17

Ono záleží jestli to fakt je z hlavy. Pokud ano tak pomoct může. Ale je vždycky loterie, na někoho to funguje na někoho ne. Uvidíš za měsíc, dva jestli to pomohlo. Pokud ne, je ještě hromada dalších léků. Teda předpokládám že tvůj psychiatr ví i o těch tělesných příznacích aby na to vybral vhodnou léčbu.

SáraW 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 08:25

@ponys Muzu se zeptat jaky jsi podstoupila vysetreni, ze si mysli, ze je to jen z hlavy?

ponys
Povídálka 41 příspěvků 06.03.17 08:29

Internistka mi udělala snad všechny testy a poslala mě na různá vyšetření, co jen mohla. Je to moje známá, takže jí věřím, že další možnosti už nemá. Ze všech vyšetření jsem vyšla jako zdravá. Byla jsem na ct hlavy, gastru-trubka do žaludku, imunologickém vyšetření, somu srdce, jater, žlučníku atd. už opravdu nevím, kam jinam bych ještě šla. Na druhou stranu už od mládí trpím úzkostma, mívala jsem hodně deprese, černé myšlenky, málo jsem si věřila etc, takže bych se ani nedivila tomu, kdyby to bylo z nervů…

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 06.03.17 08:49

A co emg, eeg?

ponys
Povídálka 41 příspěvků 06.03.17 08:51
@Kolarkaa píše:
A co emg, eeg?

nevím co je emg, eeg? :-) díky za vysvětlení

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 06.03.17 09:42

@ponys neurologická vyšetření. Byla si na neurologii?

ponys
Povídálka 41 příspěvků 06.03.17 10:19

Jj, byla jsem i na neurologii, paní doktorka mi řekla, že jsem nervák, protože mě klepla do kolena, který mi vystřelilo, pak mě poslala na ct hlavy, tam nic nenašli a bylo…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama