Církevní Základní škola Rudolfovská Č.Budějovice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kamila44455
Stálice 91 příspěvků 26.04.19 19:52
Církevní Základní škola Rudolfovská Č.Budějovice

Ahoj holky, od září mi nastoupí syn do 1.třídy a dcera do 6.třídy na Církevní Základní školu v Českých Budějovicích. Máte něterá z vás zkušenosti s touto školou? Budu ráda za veškerý informace včetně chování učitelů atp.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 22:00

Já tam chodila jako žačka, ale už je to x let, takže už to nebude úplně aktuální. Ale moje kamarádka a bývalá spolužačka ze třídy tam je nyní jako učitelka, za tu dám ruku do ohně. ;)
Sorry za anonym.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 22:06

Jinak pro mě to byly nejlepší roky tam (byla jsem tam jen tedy 8. a 9. třídu), učitelé byli kvalitní, protože docházeli i z gymnázia. O prvním stupni se tvrdí, že je hodně dobrý, ale druhý je slabší, protože ti nadaní žáci odcházejí na gymnázium. Nevím, jaké máte ambice, ale z této školy jsme se dostali na střední školy všichni a neměli jsme problém.
Když projedu současné učitele, které si ještě pamatuji ze svých školních let, tak tam zůstali asi ti nejlepší.
Můžeme si psát SZ, jestli máte zájem?

kamila44455
Stálice 91 příspěvků 26.04.19 22:07
@Anonymní píše:
Já tam chodila jako žačka, ale už je to x let, takže už to nebude úplně aktuální. Ale moje kamarádka a bývalá spolužačka ze třídy tam je nyní jako učitelka, za tu dám ruku do ohně. ;)
Sorry za anonym.

máš nějaké podrobnější info? Třeba soukromé do zprávy?

kamila44455
Stálice 91 příspěvků 26.04.19 22:09
@Anonymní píše:
Jinak pro mě to byly nejlepší roky tam (byla jsem tam jen tedy 8. a 9. třídu), učitelé byli kvalitní, protože docházeli i z gymnázia. O prvním stupni se tvrdí, že je hodně dobrý, ale druhý je slabší, protože ti nadaní žáci odcházejí na gymnázium. Nevím, jaké máte ambice, ale z této školy jsme se dostali na střední školy všichni a neměli jsme problém.
Když projedu současné učitele, které si ještě pamatuji ze svých školních let, tak tam zůstali asi ti nejlepší.
Můžeme si psát SZ, jestli máte zájem?

Ano, napište mi prosím :hug:

Ijen
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 27.04.19 06:14

Je to podle me nejlepsi ZS ve meste, mas stesti ze jsi tam dostala obe deti. Co vim tak jejich pataci a sedmaci jsou nejuspesnejsi na prijimackach na 8 a 6G. To same jejich gymnazium patri k top v CR.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 16:22

Co se týče učitelů, tak jsou nejaky az moc prisny a hodne na deti zvyšují hlas.
Moje dcera, tam drive chodila, ted je nastesti na soukromém gymplu

Váš příspěvek
Reklama