Čirý vodnaty výtok na konci prvního trimestru

Anonymní
8.2.21 07:58

Čirý vodnaty výtok na konci prvního trimestru

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá zkušenost s něčím podobným. Jsem na přelomu prvního a druhého trimestru a začal mě trápit úplně čirý výtok, který je bez jakéhokoliv zápachu, není ani hustý, je to opravdu jako byste si vylily do kalhotek vodu. Jde mi o to, jestli je to normální a jedna se o běžný výtok v těhotenství nebo se může nedej bože jednat o plodovou vodu? Co se týká množství, tak ráno když jsem vstala, měla jsem flek o velikosti cca 50 Kč, včera to samé. V průběhu dne mám třeba další stejne 1-2 fleky. Není to tak, že bych musela mít intimku a ta byla celá mokrá, to určitě ne. Vždycky ale když to vytéká, tak to ucitim, prvně jsem měla strach, jestli se nejedná o krev, tak jsem běžela na WC a fakt úplně voda. Když jsem dřív trpěla na kvasinky, tak jsem výtok necítila, že zrovna že mě něco teče. Omlouvám se za příliš podrobný popis, snad mi některá poradíte, zda je to v pořádku nebo mám plasit a nějak to řešit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
101
8.2.21 08:12

Já jsem to tak měla celé těhotenství. Někdy jsem si připadala jako kdyby jsem se pocurala, ale byl to jen výtok. Doktorce jsem to říkala a prý je to normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
517
8.2.21 08:28

To je uplne normalni, mivam to taky. Jsem 23tt.
Cekam jenom, kdy se k tomu prida jeste inkontinence 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1151
8.2.21 08:37

Je to normální. Pokud je to takové čiré, bez zápachu a nesvědí, tak to nic není. Gynekologovi to určitě řekni, ale pravděpodobně jenom odvětí, že je to normální. Já to měla už od samého začátku těhotenství až doteď (22tt.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 08:51
@LilyJane píše:
Je to normální. Pokud je to takové čiré, bez zápachu a nesvědí, tak to nic není. Gynekologovi to určitě řekni, ale pravděpodobně jenom odvětí, že je to normální. Já to měla už od samého začátku těhotenství až doteď (22tt.)

Ano, čiré, bez zápachu, nesvědí. Na kontrolu jdu právě až v březnu.

• Citovat
  • Nahlásit
7645
8.2.21 09:12

Jestli je to 1 flek za den, tak to nic nebude.
Na screeningu jsi byla? Nebo půjdeš? Tam určitě zkontrolují množství plodové vody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 09:35

@kacz teprve mě čeká v pátek

• Citovat
  • Nahlásit
387
8.2.21 10:27

Je to normální a do konce těhu se to bude jen stupňovat. Pak se přidá inkontinence, když zakašleš nebo kýchneš 😀. Teda alespoň já to mám a v mém okolí každý 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 10:30

@Suelinda Ježíši, nestras. A odejde ta inkontinence s porodem nebo ne?

• Citovat
  • Nahlásit
387
8.2.21 10:37
@Anonymní píše:
@Suelinda Ježíši, nestras. A odejde ta inkontinence s porodem nebo ne?

Tak pak už to nebude způsobeno miminem tlačícím na močák, tak snad jo. Ale může k tomu vézt i porod. Moje maminka třeba celý život nemůže skákat na trampolíně apod. 😀
Ale to bude v pohodě, neboj :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
517
8.2.21 10:47
@Suelinda píše:
Je to normální a do konce těhu se to bude jen stupňovat. Pak se přidá inkontinence, když zakašleš nebo kýchneš 😀. Teda alespoň já to mám a v mém okolí každý 😀

Jojo, zrovna vcera sme na to tema vedly diskuzi s dalsima dvema tehotnyma kamaradkama. Podle me tohle nemine zadnou 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 10:50

Holky, ale ten výtok nebo co to je, který popisuji v prvním prispevku, to není moč, to vím jistě. Nezapacha a je bez barvy. Myslím, že moč ještě poznám :)

• Citovat
  • Nahlásit
387
8.2.21 10:57
@Anonymní píše:
Holky, ale ten výtok nebo co to je, který popisuji v prvním prispevku, to není moč, to vím jistě. Nezapacha a je bez barvy. Myslím, že moč ještě poznám :)

Já to pochopila a moje tvrzení platí - je to normální a bude se to stupňovat až do konce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 11:53
@Suelinda píše:
Já to pochopila a moje tvrzení platí - je to normální a bude se to stupňovat až do konce ;)

Díky za reakci. Na jednu stranu jsem potěšená a lehce uklidnenejsi, že to není plodovka, na druhou stranu se budu modlit, aby mě nedostihla ta inkontinence a pokud ano, aby s porodem odesla :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1151
9.2.21 08:32
@Anonymní píše:
Díky za reakci. Na jednu stranu jsem potěšená a lehce uklidnenejsi, že to není plodovka, na druhou stranu se budu modlit, aby mě nedostihla ta inkontinence a pokud ano, aby s porodem odesla :lol:

Pokud se bojíš inkontinence, tak můžeš trénovat už teď svaly pánevního dna. Není to nic těžkého nebo náročného a může ti to dost pomoct :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat