Císař a homeopatika Ricinus Communis 5CH

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

iva.haferova
Kecalka 127 příspěvků 20.01.17 09:59
císař a homeopatika RICINUS COMMUNIS 5CH,

Ahoj holky, v pondělí mám zřejmě nástup na císaře. Nevím jestli bude spinální nebo celkový. Nechtěla bych nic podcenit ohledne kojeni, když třeba nebude možný bonding.
Tak uvažuji o koupi homeopatik RICINUS COMMUNIS 5CH na podporu kojení. Že bych je začala brát v den císaře, ať mám mléko hned jak se malé přisaje, ať nemusim třeba 3 dny čekat. Nevim, za jak dlouho po brání se začne zvyšovat produkce. Myslíte že je to dobrý nápad nebo že zbytečně plasim dopředu a mléko můžu mít i bez homeopatik, i když třeba budu mít celkovou narkózu???

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Lucias241
Kecalka 218 příspěvků 20.01.17 10:01

Mela jsem 3× CS v celkove narkoze a s kojenim jsem problem nemela nikdy. :)

miminecko9
Kecalka 122 příspěvků 20.01.17 10:16

Měla jsem také císaře a problém s kojením nebyl :)

Adelianka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 10:20

@iva.haferova kontaktuj pani Marii Valaskovou, je to vyborna homeopatka a zabyva se hodne tehotenstvim, porodem, menstruaci, atd.. je v Praze.. myslim, ze by dokazala poradit i pres telefon. :*

NikysekR
Extra třída :D 10330 příspěvků 12 inzerátů 20.01.17 10:30

Syn narozn akutním císařem v 36+1, takže nebyl čas nic moc řešit. Mlíko jsem měla prakticky hned a bez homeopatik. A nebylo ho rozhodně málo :D
Počkej až jak se situace vyvine, ale určitě se ti laktace rozjede i bez homeopatik. Mimochodem, pokud je císař plánovaný, volí se stejně spinál. Nebo aspoň ti ho určitě doporučí. Ať vše dobře dopadne ;)

iva.haferova
Kecalka 127 příspěvků 20.01.17 10:48
@NikysekR píše:
Syn narozn akutním císařem v 36+1, takže nebyl čas nic moc řešit. Mlíko jsem měla prakticky hned a bez homeopatik. A nebylo ho rozhodně málo :D
Počkej až jak se situace vyvine, ale určitě se ti laktace rozjede i bez homeopatik. Mimochodem, pokud je císař plánovaný, volí se stejně spinál. Nebo aspoň ti ho určitě doporučí. Ať vše dobře dopadne ;)

Jj, asi fakt zbytečně plaším :?
Počkám a uvidím. Kdyztak tak mi do lékárny může skočit manžel hned jak budu potřebovat.
Vím, že se dává spinální. Ale já měla v dětství úraz páteře a už při první dcerce mě neuměli napíchnout, když jsem šla na akutní cs. Měla jsem záda jednu velkou modřinu jak to 6× zkoušeli.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10435 příspěvků 20.01.17 10:51

Z druhé strany - ja mam pozdní nástup laktace, u obou děti az treti nebo čtvrtý den a ničemu to nevadí ;) vím, ze si ti to honí v hlavě, ale řešila bych to az dle aktuálnosti

Judithkaj
Nováček 20.01.17 10:54

@iva.haferova opravdu si myslíte, že budete mít mléko hned, jak se dítě přisaje? Zázrak. 8o

Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 20.01.17 10:56

Homeopatika bych si pro klid duše koupila, ale začala je užívat, až kdyby problém opravdu nastal.
Jinak k císaři bych doporučila Staphysagria 9, které pomáhají hojit řezné rány. Já je brala a rekonvalescence byla na jedničku.

Peha26
Kecalka 189 příspěvků 20.01.17 11:04

J @iva.haferova úplně tě chápu. Já jsem taky měla císaře v celkové narkóze a laktace přišla teda déle, byla jsem furt na odsávačce a kluka mi museli dokrmovat než se mi to rozjelo. Brzy mě čeká další císař a také uvažuji, jak tomu předejít a lépe se připravit…tyto homeopatika si chci též pořídit a ještě uvažuji nad bylinkami řecké seno-pískavice a benedikt lékařský, to prý také hodně pomáhá. Ale osobní zkušenosti nemám. :nevim:

Mišutinka
Kecalka 140 příspěvků 20.01.17 11:05

Ja jsem po cisari zacala uzivat Ricinus az 3. den rano kdy jeste mleko nebylo. Spustilo se az behem 4. dne. Ale mne se spoustelo pozdeji u vsech tri deti.

iva.haferova
Kecalka 127 příspěvků 20.01.17 11:07
@Judithkaj píše:
@iva.haferova opravdu si myslíte, že budete mít mléko hned, jak se dítě přisaje? Zázrak. 8o

Ne, nemyslím :roll: myslela jsem to obrazně. Samozřejmě vím, že prvně je jen mlezivo. Skutečné mléko se tvoří až druhý den a déle.

Jedno dítě už mám, ovšem kvůli celkové narkóze a nemožnosti bondingu nebo častého přikládání se mi laktace nerozjela.

alhena
Ukecaná baba ;) 1082 příspěvků 20.01.17 13:46

Co pomůže každopádně, tak pokud bude mít dítko po císaři problémy s efektivním sáním a bude na prsu usínat, tak perfektně pomáhá po kojení stimulovat prsa odsávačkou, avšak nemocniční dvoufázovou elektrickou, jako je Symphony, případně je fajn i Swing. Buď dají One Day set nebo jde použít část ruční odsávačky Harmony. Jak už neteče, tak ještě na stimulační fázi několik minut odsávat. Nebojte se sester zeptat, neodkladejte to, ideálně když si ji půjčite hned jak budete smět sedět. Tohle je skutečná pomoc, to homeopatika nejsou.

alhena
Ukecaná baba ;) 1082 příspěvků 20.01.17 13:50

Jo a to odsáté mlezivo či mléko určitě nepodávejte lahví ani stříkačkou, ale pořiďte si cévku CN-01, stojí asi 20 Kč, a pomocí ní můžete miminko dokrmovat přímo na prsu, které zároveň bude stimulovat a bude mít motivaci na něm vydržet a tolik neusínat. Celé se to jmenuje laktační pomůcka, jistě vygooglíte podrobný návod.

iva.haferova
Kecalka 127 příspěvků 20.01.17 16:23

@alhena
Děkuji za rady, moc si toho vážím :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >