Císařský řez Brno-Bohunice

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6
23.5.22 10:56

Císařský řez Brno-Bohunice

Zdravím ženy. Od 20tt mám zavedený stent v pravé ledvině-opakované městnání..mám s tím problémy už roky, ale až teď poprvé mi zavedli stent.
Jsem v 35tt a na poslední prohlídce mi můj gynekolog výrazně doporučil porod císařským řezem. Kvůli ledvinám, častým infekcím, cystám, malá pánev a v neposlední řadě prý kvůli mým problémům s pohybovými aparátem🧐Jsem v rizikové poradně, především kvůli vysokému množství plodové vody-od 2.trimestru se stálé zvyšuje(cukrovku ale nemám a miminko vypadá také zdravé)
v poradně mi nikdo zatím nic o cs neříkal, nicméně když mi můj gyndař vysvětloval komplikace, které mohou nastat v průběhu porodu-kvůli mým problémům, přikláněla bych se raději k cs-vím, že i zde je spousta komplikaci a dlouhá rekonvalscence, ale nějak vnitřně cítím, že by to bylo pro mě i mimi bezpečnější. Kdyby s návrhem na cs v rizikovce nepřišli, je zde alespoň nějaká šance domluvy? Jedna se o porodnici Brno-bohunice
Prosím žádný soudy, že přirozeně je to vždycky nejlepší.

Díky moc ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
198
23.5.22 11:20

Nech si napsat doporučení k sekci od ošetřujícího lékaře a to předlož v Bohunicích. Pokud se jim to nebude zdát, pošlou Tě nejspíš ještě ke svému lékaři na posouzení. Tak to aspoň proběhlo u mě. Jejich lékař také doporučil sekci, takže mě ještě primář podezříval, že to je moje kamarádka :roll:. Ale vzhledem k tomu, že bylo doporučení od dvou různých lékařů, udělali sekci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat