Císařský řez - co byste zvolily?

2.4.16 06:30

Cisarsky rez-co byste zvolily ?

Dobre rano.. potrebuji poradit a zaroven i uklidnit. Lezim v nemocnici s tim, ze mam spatne jaterni testy. Jsem 36 tt. Po dnesnich odberech se rozhodne zda bych sla rodit cisarem jeste dnes nebo az za par dni. No a tak se chci poradit prosim co byste zvolily radsi, zda celkovou narkozu nebo jenom castecnou s tim ze budete v polospanku a mimco vam ukazou. Z celkove narkozy mam vetsi strach.. a z te polovicni taky, ale z duvodu toho abych to psychicky zvladla s tim ze budu vedet o tom ze me rozrezavaji brisko.. mam z toho hrozny strach..:( prosim poradte :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Tunrida
2.4.16 06:36

Já celkovou.

• Nahlásit
  • Citovat
11942
2.4.16 06:43

Castecni. Chapu, ze nekdy to jinak nejde, ale chtela bych byt „u toho,“ kdyz se dite narodi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10638
2.4.16 06:46

Já měla částečnou a proběhlo to v klidu. Stejně ti dají před tím léky na uklidnění, takže mě osobně bylo během operace tak nějak všechno fuk :D a chtělo se mi spát. Já bych zase nikdy nešla do celkové. Držím pěsti, hlavně ať jste oba v pořádku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
2.4.16 06:52

Jednoho cisare v celkovy mam za sebou a teda doufam, ze az za par tydnu pujdu po druhy na sal, tak dostanu jenom castecnou. U celkovy to proste cely zaspis, ja si pamatuju, ze poprvy mi malou sestricka ukazovala, kdyz me vezli na jip, a to jsem vnimala jenom takovou mlhu a pak jsem zas odpadla. Probouzeni bylo narocny, po narkoze jsem zvracela, byla to hodne tvrda kocovina. Takze priste chci byt u toho :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1034
2.4.16 06:53

Já volila částečnou. Řezání břicha nevidíš, hlavu máš za plentou. Já cítila jen nějaké tlaky, až pak mi došlo, že už mě museli rozříznout, když už vyndavají dítě :-). On je člověk sice při vědomí, ale celkově oblbnutý, takže bych se toho nebála.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3251
2.4.16 06:58

Castecnou. Po celkove jsi delsi dobu grogy. A pri castevne ti ho dned ukazou a jsi u toho. Vubec se toho neboj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20266
2.4.16 07:00

@Nikola.Horackova Castecnou, epiduralnu. A nejedna se o polospanek ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58700
2.4.16 07:00

@Nikola.Horackova částečnou, nic neuvidíš, je to za plentou, můžeš reagovat, uvidíš mimčo.

Příspěvek upraven 02.04.16 v 07:35

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
levante
2.4.16 07:10

Částečnou :mrgreen: Měla jsem celkovou a byl to hnus. Dlouho jsem se nemohla probudit. Respektive jsem vnimala okolí, slyšela, že na mě mluví, ale nemohla jsem otevřít oči, pohnout se, prostě nic. Strašný pocit to byl. Chtěli, abych zvedla hlavu, ale mě to nešlo a nemohla jsem jim to říct. Už bych to nechtěla nikdy zažít… :?

• Nahlásit
  • Citovat
12127
2.4.16 07:17

Mám za sebou obojí a každopádně bych šla do částečný. Není nad to být u toho, když miminko přichází na svět a člověk slyší ten první pláč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10545
2.4.16 07:17

Částečnou. Celková je větší zátěž pro Tebe i mimino (musí spěchat na vyndání). Já navíc mohla mít u císaře tatínka, takže jsme byli pár minut po porodu všichni spolu (mě šili, muž držel dceru a já ji mohla hladit), to bylo hezký.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1554
2.4.16 07:34

Ahojky,
Určitě spinalni - uz kvůli Tobe a tvým jatrum, a hlavne kvůli mimi, z medicinskeho pohledu je to pro oba lepší. Držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2989
2.4.16 07:35

Částečnou, měla jsem ji dvakrát a šla bych do ní určitě i potřetí, kdybych měla v plánu další dítě :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1480
2.4.16 07:41

Ja zazila oboji a rozhodne castecnou. Krome toho, ze uvidis hned miminko, se neprobudis totalne mimo do velky bolesti. S castecnou to prijde pekne postupne ale hlavne budes celou dobu pri smyslech. Rezani bricha si ani neuvedomis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama