Císařský řez další miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kačenka 1234
Stálice 96 příspěvků 03.07.19 13:35
Císařský řez další miminko

Ahoj holky chtěla bych se zeptat jsem 4roky po Císařaku když jsem byla těhotná vse bylo ok ale jak jsem už začala rodit měla jsem epilepticke záchvaty myslim ze to byly teď si nejsem jistá. Ale k mé otázce chtěli by jsme další miminko ale bojíme se ze to bude stejný jako v prvním těhotenství. Máte s tím nějaká z vás zkušenosti? Děkuji všem a přeji hezký zbytek dne :mavam:

Reakce:
Sashie
Ukecaná baba ;) 2376 příspěvků 03.07.19 13:48

Tak měla jsi je nebo ne? Řešili to s tebou lékaři? A ano, klidně se to může opakovat, ak je s CS to s největší pravděpodobností nesouvisí. Radši bych se poradila se svým lékařem a vyřešila o jaké záchvaty se vlastně jednalo.

kačenka 1234
Stálice 96 příspěvků 03.07.19 14:14

Ano měla jsem je
A ano řešili řekli mi ze se to může objevit u dalšího těhotenství ale i nemusí @Sashie :nevim:

Sashie
Ukecaná baba ;) 2376 příspěvků 03.07.19 14:25

@kačenka 1234 tak vidíš, doktor ti odpověděl. Tohle je natolik individuální, že porovnáním s ostatníma se bohužel moc nedozvíš. Tak ať je to ta lepší varianta :hug:

kačenka 1234
Stálice 96 příspěvků 03.07.19 16:04

Ještě se chci zeptat kdyz jste po Císařském řezu je možné že můžete rodit přirozeně?

Váš příspěvek
Reklama