Císařský řez, kdy budu opět cítit polovinu těla?

Anonymní
8.2.16 15:09

Císařský řez, kdy budu opět cítit polovinu těla?

Chtěla bych rodit cs ne v celkové anestezii, ale chci být při vědomí, zároveň se hrozně bojim, toho, že po umrtvení už nikdy nebudu cítit polovinu těla, možná jsem v tomhle paranoidní, ale kdy jste začali cítit polovinu těla? Může se vůbec stát, že už nikdy nebudu cítit polovinu těla? Byla jsem na operaci zubů a po umrtvovacích injekcích jsem 14 dní necítila vůbec to, že si sahám na tvář, tak mám z toho strach.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1068
8.2.16 15:11

Mě dělali císaře ráno a večer už jsem nohy v pohodě cítila. Následující den jsem vstávala poprvé z postele. Podruhé to bylo zrovna tak ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58700
8.2.16 15:11

Přijde mi to paranoidní.. kdyby se to stávalo, tak to nenabízejí.. mi poté akorát bolela hlava :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
8.2.16 15:13

Ja jsem rodila cisarem v 18:48 a uz v devet vecer jsem citila nohy. Ale za me, pokud bych si mohla vybrat, tak rodim prirozene. Pac pak jsem nemohla normalne fungovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5320
8.2.16 15:14

Za pár hodin budeš zase cítit normálně celé tělo. Tohle mě vůbec nenapadlo. Mám teď sekci přes sebou a jediné, co řeším, je bolest hlavy, protože dle zkušeností se u mě skoro určitě dostaví :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
8.2.16 15:17

U mě operace začala v 7,00 hod ráno a první náznaky, že už to opadá byly až odpoledne, někdy snad po 15,00 hod. Večer jsem zkoušela poprvé vstávat, bohužel to ale nešlo, omdlévala jsem, takže jsem vstala až druhý den někdy dopoledne.
A že by se stalo, že by si ochrnula? No tak upřímně, to by ta anestezioložka musela být hodně veliký lempl, ale nějaké riziko tak samozřejmě je, ale je to nula, nula, nic. ;) Neboj se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fashion_victim83
8.2.16 15:20

@hamika ja trpím na třídenní migrény min jednou do mesice a taky jsem čekala po cř hrůzu a ono nic :dance:

• Citovat
  • Upravit
fashion_victim83
8.2.16 15:22

@Moly.1 a co se ti jako stalo? uz druhy den funguji po císaři vsechny-to ze to boli neznamená, ze by to po přirozeném nebolelo.

• Citovat
  • Upravit
5320
8.2.16 15:25
@fashion_victim83 píše:
@hamika ja trpím na třídenní migrény min jednou do mesice a taky jsem čekala po cř hrůzu a ono nic :dance:

díky za povzbuzení, ráda bych věřila v zázrak, že to u mě potřetí bude jiné než dvakrát předtím :-( Jinak právě na bolest hlavy netrpím, ale po sekci se spinálem vždy několik dní :-( Ale je fajn, že Tebe to po císaři minulo, když už migrénou trpíváš tak často.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
8.2.16 15:26

@fashion_victim83 no ja fungovala az treti den. Nemohla jsem se postavit a take jsem omdlevala. Vim, ze kazdy to ma jine, ale holka co byla s nami na pokoji a rodila prirozene, fungovala hned po porodu, malou mela u sebe hned. To ja chtela taky, bohuzel to neslo. Uz je to pryc a s malou si uzivam kazdy den, ale v ten krasny den jsem ji chtela mit u sebe. Nechapu, jak si nekdo chce dobrovolne rikat o CS. A ted nemyslim zakladatelku, ale obecne. Ja musel aze zdr. Duvodu.

Příspěvek upraven 08.02.16 v 15:29

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
8.2.16 15:29

Za pár hodin už jsem normálně cítila celé tělo.

Jako nějaké riziko tam určitě je…ale tak chceš radši sekci bez jakékoli anestezie?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
abver
8.2.16 15:35

Neboj se toho, to celkové narkózy bych se bála víc. Já nohy necítila tak od 8 do 15, večer jsem už přesla pokoj a druhý den měla malou od rána u sebe a normálně se starala… Hodně štěstí a žádné zbytečné obavy :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
196
8.2.16 16:20

Já jsem cítila nohy asi po 4 -5 hodinách, druhý den jsem už chodila a starala se o miminko. Ale je pravda, že každý to má jinak, tolik bych se však nebála. Zvlášť když to nebude v celkové narkóze, to je podle mě na rekonvalescenci horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10628
8.2.16 16:21

Hlavne dodrz pravidlo 24 hodin lezet na zadech, pak hlava neboli. Ty kracmery sestry me chtely zvednout hned po 12 hodinach, aby si ulehcily praci. Nehla jsem se z postele, jak rek´ doktor. Nohy jsem citila hned, bohuzel mi taky byla strasna zima.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
8.2.16 16:33

Já třeba doteď necítím pořádně hmat okolo jizvy. Když se třeba oblíkám nebo mažu se tělovým mlékem a přejedu rukou po břichu v oblasti kolem jizvy..hnus..cítím jako bych to měla to místo mrtvé..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama