Cisarsky rez Kladno - planovany i urgent

109
7.8.20 14:21

Cisarsky rez Kladno - planovany i urgent

Ahoj Holky, mal tu niekto planovaneho cisara v Kladne? Popripade i s urgentem? Doktori ma strasia s predcasnym porodom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.8.20 14:34

Měla jsem v Kladně 1 SC akutní a následně 2 SC plánované.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 18:27

Před půl rokem jsem měla akutní CS. S přístupem lékařů i sester naprostá spokojenost.

• Citovat
  • Nahlásit
109
7.8.20 19:16
@Anonymní píše:
Měla jsem v Kladně 1 SC akutní a následně 2 SC plánované.

Dakujem za reakciu, mohla si mat nasledne miminko pri sebe od dalsieho dna, mohol byt partner pri tebe pocas sekcie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 20:23

První sekce byla opravdu hodně akutní, s následnou resuscitací dítěte, které si pobylo na jipce, takže se mnou manžel nebyl, čekal před sálem, miminko mu pak jen ukázali a putovalo na jip. Druhá a třetí sekce byly plánované, při nich byl manžel se mnou. Miminka jsem měla u sebe, jakmile jsem se na to cítila. U druhého byla v úterý odpoledne sekce a nastálo jsem si ho brala ve čtvrtek ráno. Třetí sekce byla v pondělí ráno a v úterý ráno jsem si mimčo vzala od sestřiček a už jsem ho nevrátila.

• Citovat
  • Nahlásit
109
7.8.20 20:50
@Anonymní píše:
První sekce byla opravdu hodně akutní, s následnou resuscitací dítěte, které si pobylo na jipce, takže se mnou manžel nebyl, čekal před sálem, miminko mu pak jen ukázali a putovalo na jip. Druhá a třetí sekce byly plánované, při nich byl manžel se mnou. Miminka jsem měla u sebe, jakmile jsem se na to cítila. U druhého byla v úterý odpoledne sekce a nastálo jsem si ho brala ve čtvrtek ráno. Třetí sekce byla v pondělí ráno a v úterý ráno jsem si mimčo vzala od sestřiček a už jsem ho nevrátila.

A bol u teba pri hlave ked ta. rezali alebo len za sklom?
A sestricky a lekari boli mily a zhovievavy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 21:29

@Zuzana_ana při druhém a třetím sc, kdy jsem měla lokální anestezii, mi seděl u hlavy, na sál ho dovedli ve chvíli, kdy vyndali mimčo, pak už u mně seděl až do konce. Jako všude se setkáte se skvělými lidmi, i s těmi méně skvělými, ale celkově hodnotím porodnici určitě kladně. Při posledním císařském řezu jsem měla naprosto skvělou mladou anestezioložku, vysvětlovala mi, co se právě děje, na sále jsme se i zasmáli.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama