Císařský řez kvůli Fraxiparinu

Anonymní
11.9.20 11:02

Cisarsky rez kvuli Fraxiparinu

Ahoj holky. Mam dotaz. Dnes mi kolegyne zdravotni sestra rekla, ze vsechny jeji kamaradky, ktere rodily a pichaly si Fraxiparine nebo Clexane od 17tt rodili cisarem, jelikoz rodit prirozenou cestou bylo velke riziko. Je tu nekdo, kdo si pichal Fraxiparine a opravdu mu byl indikovan cisarsky rez? Dekuji moc :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
11.9.20 11:05

Ahoj, pichala jsem si clexane od pulky tehotenstvi, leidenska mutace, heterozygot. Porod prirozene, vse probehlo v norme. Anonym, zdrav. stav.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 11:12

Ja mam mutaci MTHFR, ale vse je v poradku, vysledky a vse dopadlo dobre. Jen mi rikali, ze preventivne od toho 17tt si to pichat budu. Tak mam strach, protoze cisarem, pokud to nutny nebude, opravdu rodit nechci :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 11:21

Jasne, to chapu :hug: Kamaradka mela stejnou mutaci, co ty, a taky rodila prirozene. Dokonce ani nic nepichala, ale to je 4 roky zpatky. Moje mamka ma leidena jako ja, nic si nepichala nikdy, odrozeny prirozene ctyri deti, vse v poradku. Neboj se, vsechno dobre dopadne. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 11:33

Dekuju moc :srdce: akorat me vynervovala… Tak uz jsem zase v klidu

• Citovat
  • Nahlásit
55721
11.9.20 11:43

Píchala jsem si clexane v minulém těhotenství od začátku a rodila jsem normálně. Teď mě čeká porod během pár dní, opět si celé těhotenství píchám clexane a o císaři ani slovo. Při píchání clexanu nebo fraxiparinu jsou nějaká omezení, ale určitě to není indikace k císaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
735
11.9.20 11:58

Je to nesmysl, mám leidena, píchala jsem si od začátku Clexan a rodila jsem normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7959
11.9.20 12:25

Já myslela že s těmito léky se naopak preferuje přirozený porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1214
11.9.20 12:48

Me tedy vzdy bylo prave receno naopak, ze je lepsi prirozeny porod. Pichala jsem od zacatku tehotenstvi az do konce sestinedeli. Porod prirozeny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3584
11.9.20 13:26
@karkarka píše:
Já myslela že s těmito léky se naopak preferuje přirozený porod.

podle me je to tak…preferuje se prirozeny porod kvuli nizsimu riziku sraženin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
11.9.20 16:22

Ve dvou těhotenství jsem si pichala Fraxiparin až do sestinedeli a vždy jsem rodila přirozeně. O císaři anil nikdo nemluvil v souvislosti s Fraxiparinem. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
17.9.20 11:19

Sestra si píchala při obou těhotenství a do toho má silné astma a oba porody zvládla bez komplikací přirozeně ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama