Císařský řez - kýla u jizvy

914
12.6.15 21:45

Císařský řez - kýla u jizvy

Ahojky, máte, prosím, někdo zkušenost s kýlou u jizvy po císařském řezu? Jsem 5 týdnů po operaci a všimla jsem si kýly. Máte, prosím, zkušenost? Díky. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20691
12.6.15 22:05

5 tydnu po operaci? To zni dost nepravdepodobne. Jak jsi na to prisla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35029
12.6.15 22:40

Já to mám tedy opačně, nejdřív operace kýly, pak císař. Ale to je fakt divný, jak jsi to zjistila?
:think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
12.6.15 23:01

Asi to tak nepravděpodobné není, moje mamka taky kýlu dostala krátce po šestinedělí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20691
12.6.15 23:13

Kyla se nedostava.
Navic zakladatelka si to diagnostikovala sama( jak na to prisla?), nic blizsiho nepise. Hodne zalezi na tom, jak to vypada, kyla to vubec byt nemusi, pod takovym pojmenovanim se toho muze skryvat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
13.6.15 09:13

@mroe @mroe Ahoj, vypadá to jako větší hrbol na jedné straně jizvy, měkký, jako kdyby nafouklá boulička… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35029
13.6.15 09:34

@Barborika to nemusí být kýla, jestli je to přímo pod jizvou, tak to jsem měla taky, vem si, že jsi sešitá i uvnitř, nejen venku, to se stává, časem to zmizelo. Kýla je prasklá břišní stěna, nad kterou vyhřeznou střeva, já měla tříselnou, kýla se dá i zatlačit, léčení pouze operativně, samo se to nezhojí, ale ty si na to netlač! bude to fakt souviset s jizvou, dej tomu čas, je to prostě velká operace a musí se vše řádně zhojit a to během pár týdnů nejde, dej tomu pár měsíců :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20691
13.6.15 10:01
@Barborika píše:
@mroe @mroe Ahoj, vypadá to jako větší hrbol na jedné straně jizvy, měkký, jako kdyby nafouklá boulička… :think:

No, vzdyt to rikam. To nebude kyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
13.6.15 11:12

@ixule @mroe Tak jo, príma. Děkuju za reakci. Můžu ještě poprosit o radu - tedy z jiného soudku - jak přidat k podpisu děti?

@mroe Také máme Violku :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35029
13.6.15 11:34

@Barborika v pravém rohu nahoře máš „nastavení“, máš dole „podpis uživatele v diskusi“, tam si do toho rámečku napíšeš co chceš, kdybych chtěla ty metříky, tak si je musíš vytvořit na strnkách, klini na některý, co se ti líbí a stránky se ti otevřou, tam si vybereš, podklad, obrázky a tak a potom ten kod, co ti to vygeneruje, tak vložíš do toho „podpisu uživatele“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama