Císařský řez motol 2017 zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alí 55
Nováček 10 příspěvků 26.11.17 11:13
Císařský řez motol 2017 zkušenosti

Zdravím Vás maminky zítra mě čeká plánovaný CS a jsem nervózní jak nikdy touto cestou jsem se chtěla zeptat na aktuální postřehy a rady jak to probíha co by jste doporučili atd… Je to neuvěřitelný že už zítra budu maminka :hug:

Nejnovější zkušenosti z porodnice Motol

Reklama

Reakce:

Venceslavka
Kecalka 218 příspěvků 26.11.17 14:20

Kamarádka měla plánovaný řez v Motole a byla spokojená, všechno v pohodě. Já měla neplanovaný řez.
Obě jsme měli jen anestesii epiduralní, což je fajn, že ti pak hned dají mimi, ale zase všechno slyšíš a cítíš dotyky, bolest ne.
Co doporučit…tezko říct, snaž se být v klidu. Buď připravená, že ti břicho bude tak týden dost bolet, neboj si říkat o něco na bolest. Možná jsou fajn homeopatika na kojeni, protože po císaři to trvá někdy dýl než se rozjede laktace. Mě se rozjela až 5. den.
Držím palce :) :palec:

Alí 55
Nováček 10 příspěvků 26.11.17 15:04

Děkuju a mužů se jeste zeptat jak to probíha po operaci? Převezou me na JiP a donesou hned malou? Nebo jak to probíha po?

Elenloth
Závislačka 3771 příspěvků 26.11.17 17:00

@Alí 55 Nechci strašit, mám zkušenosti z roku 2014, plánovaný císař. Být tebou, tak se snažím si to moc neidealizovat. Doufám, že budeš mít větší štěstí, než já a nebudou tak přetížení, jako když jsem tam byla já. Protože mě na JIP dítě celý den nepřinesli. Neviděla jsem ho 8 hodin a potom celou noc. Na šestinedělí se snaž nacpat na rooming-in co nejdřív, protože na pooperační pokoj se dětské postýlky prakticky nevejdou, takže budeš moct být akorát na chodbě.
Aktuální zkušenosti nemám, třeba je to tam už lepší a někdo napíše z čerstvějšími zážitky. Ale za mě to byla hrůza.

Alí 55
Nováček 10 příspěvků 26.11.17 19:13

@Elenloth dekuju za info a na rooming se chodí druhy den nebo me daji na ten pokoj pooperační a az potom na rooming? Abych věděla kdy se tam začít tlačit :lol: ja sama jsem byla hospitalizovaná kvuli předčasnému porodu ve 33tt a na hekarne jsem byla 4 dny 8o s tim ze to byl mazec teda takze si myslim ze v tomhle směru je ten přetlak pacientek porad stejný 8o

Ornwen
Závislačka 4068 příspěvků 1 inzerát 26.11.17 19:23

@Alí 55 cs rano, dite donesli vecer, pak rano. (Pri epiduralu vidis dite hned, jak ho vyndaji. Btw: Je to zvlastni pocit vedet, ze se v tobe hrabou, ale necitit to. Videt nic neni)
Po 24h na jip jdeš na sestinedeli (kdyz je volno) na pooperační, dite nosi co 3h na kojeni, postýlky se tam fakt spis nevejdou. Leda kdyz jsi sama nebo ve dvou.(postele jsou tri). Az bude volno/bude se ti chtit tak na rooming-in. Tam mas dite uz u sebe

Elenloth
Závislačka 3771 příspěvků 26.11.17 19:30

@Alí 55 Daji te na pooperacni, kdyz budes mit smulu, tak i jinam, treba na gyndu nebo na rizikove. Ja se stehovala dvakrat. Druhy den bych to jeste nevidela, uvidis jak se budes citit. Nekdo to snasi lip, nekdo hur. Sestra se chodila den predem ptat, kdo ma zajem. Ja se dostala az posledni den, protoze jsem byla druhorodicka, uprednostnuji prvorodicky. Kazdopadne tlac se co nejdriv. Na noc muzes ze zacatku dat mimi sestram a dospat se, vrele doporucuju aspon jednu noc.

Alí 55
Nováček 10 příspěvků 26.11.17 20:34

Budu mit spinánl nechci přijít o ten okamžik kdy ji poprvé uvidim a uslysim plakat :srdce: manžel bude u toho doufam ze to vydrží a nezhroutí se mi tam z toho pohledu :lol: jinak dekuju moc za info jsem jak na trni nemuzu myslet na nic jineho je to zvláštní kdyz je to takhle plánované clovek ma čas myslet na vsechno možné :roll: holky a ta bolest je vazne takova jako všechny píšou?

Elenloth
Závislačka 3771 příspěvků 26.11.17 21:23

@Alí 55 Bolest každý snáší jinak, každý má jiné zážitky, takže se to těžko někomu popisuje. Jako jo, bolí to a hodně. Ale já třeba měla tak hnusný a bolestivý první vyvolávaný porod, že císař byl oproti tomu lepší. Nejhorší je to asi než ti na JIP přijdou k sobě obě nohy, potom už ti dají léky proti bolesti. Na pokoji si pak můžeš dát čípky na bolest.
Snaž se myslet pozitivně a mysli na miminko, to ti pomůže všechno překonat. :srdce:

Ornwen
Závislačka 4068 příspěvků 1 inzerát 26.11.17 21:54

@Alí 55 mě třeba ta bolest vůbec hrozná nepřišla. Jako jo, bolí to a je to pruda, ale nijak strašný se mi to fakt nezdálo.

Alí 55
Nováček 10 příspěvků 26.11.17 22:05

Moc vám dekuju holky za to ze jste vubec zareagovali na mou diskuzi jsem aspon trochu klidnější :hug: jsem po operaci srdce a delali mi to přes hrudník tak doufam ze to bude oproti tomu prd a budu mile překvapena ze to neni tak strašné :)

Elenloth
Závislačka 3771 příspěvků 27.11.17 10:08

Myslím na tebe. Ať všechno dobře dopadne a budeš si miminko jen užívat. :kytka: :mavam:

Alí 55
Nováček 10 příspěvků 27.11.17 14:44

Ahoj holky tak malá se narodila v 10:17 48 Cm a 2780 kg :srdce: je zdrava krásná ted lezim na JiP uz začínám rozpohybovavat nohy ale bolí to pekne :zed: vydrzim musim! Snad mi dneska přinesou malou :srdce:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 10792 příspěvků 28.11.17 11:23

Zdravím,
moc gratuluji k miminku!!! :hug: Zrovna jsem vám chtěla poslat odkaz na zkušenosti porodnice Motol, nedávno tam o císařském řezu psala hodnocení @Kate.Liin - třeba poví více. :) Budeme rádi i za Vaše hodnocení.

Spoustu zdraví vám oběma přeje
Monika :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Když vás bolí záda, změňte životní styl. Jednorázová pomoc nefunguje

Znáte to hezké české přísloví: tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se... číst dále >

Reklama