Císařský řez - porodnice Chrudim

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3226
23.4.12 18:55

císařský řez-porodnice CHrudim

Ahoj holky,hledám hledám ale nenacházim odpověd.tak se omlouvám za další téma :oops:
zajímá mě jak přistupují v chrudimi k 2porodu když první byl císařský řez.
rodila jsem tam v roce 2009-nakonec byl po 16hodinách akutní císař..ted sem opět těhotná a termín mám na červenec..a mám strach že mě zas nechaj trpět..nevíte jak to tam je..jestli berou automaticky na 2císaře nebo zkoušej přirozeně?a jestli vůbec vyvolávaj a jak je to s přenášením…zkrátka mě zajíme vše :lol:
moc děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4526
23.4.12 19:01

Nejsem tedy z Chrudimi,ale co mi říkal můj doktor, tak prý když je jednou císař, tak si pak žena může vybrat sama, zda chce rodit přirozeně nebo císařem.. Já mám císaře a vím, že do něj půjdu znovu.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2087
23.4.12 19:08

Kamarádka rodila z důvodu nepostupujícího porodu první dceru císařem.
Díky tomu že bylo dost pravděpodobné že by porod druhé dcery postupoval hodně podobně a navíc byl váhový odhad vyšší, byl s jejím souhlasem indukován rovnou císař její gynekoložkou, tuším že ona se do porodky rovnou pak nějak „objednala“ a porodila plánovaným císařem, trápit ji podruhé nenechali.

p.s. nevím jak teď, ale ještě před třemi lety chrudimský mamaklub organizoval v rámci svého předporodního kurzu i prohlídku porodnice spolu s přednáškou nějakého doktora kde byl prostor na dotazy, takže tam by nejspíš bylo možno se poptat, případně si myslím že by ti to mohl i zodpovědět tvůj gynekolog…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3226
23.4.12 19:19

no můj gynekolok právě řikal že neznamená když mám jednoho císaře ,že budu mít zas..že záleží na porodnici..tak proto se ptám přímo na tu chrudim zda to někdo takhle třeba taky neměl a může mi říct k čemu by se tam přikláněli..jako popravdě bych klidně radši druhej císař..byla sem tak zmordovaná než tohle znova absolvovat šla bych dobrovolně..alě vědět že to půjde dobře klidně si dám i přirozený :lol:
jde mi o to aby mě tak zas nemučili x hodin…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5331
23.4.12 19:42

Rozhodně se snažili o přirozený porod.Já rodila cs 2008 v Hk .Druhého syna jsem rodila 2009 ,ale V Hk bylo plno a tak mě převezli do Chrudimi kde vedli normální přirozený porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2087
23.4.12 19:42

to co jsem psala bylo v Chrudimi, aby jsme si rozuměly… takže to určitě jde, možná by šlo i dohodnout se přímo tam před porodem a poptat se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5331
23.4.12 20:18

Podle mě záleží na tobě.Já se do druhého císaře nehnala.A jen tak od sebe mi ho nikdo nadoporučil ani nenabídl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3226
23.4.12 20:25

Radunko-aha to sem to blbě pochopila…no můj gyndař mě ho určo nedoporučí pokat nebude nějaký důvod..tak se bojim co zas bude..holky moc díky za příspěvky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5331
23.4.12 20:32

Kubino- třeba já jsem podruhé rodila v Chrudimi normálně,ale malý šel kleštěmi a byl oživovanej.
A tak jsem si do třetice takových porodů už vydupala císaře.Moje gynekoložka nechtěla,ale napsala mi ho.

Já jsem zase už nechtěla potřetí riskovat.

Stačí říc že tě bolí jizva a trvat si na svém.Je to tvoje rozhodnutí.Já to chtěla kvůli dětem, protože už jsem tak nějak nevěřila v dobrý porod po těch dvou.

Jinak je jasné že císař má své mínusy. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3226
23.4.12 21:14

Kralici-no právě..já sem malou vůbec nevytlačila a pak už byly špatné ozvy a bylo to jentak tak že se stihl císař,málem by to muselo jít kleštěma a kdoví jak by to dopadlo..asi až se to bude blížit to doktoroj řeknu..jenže on je tak zastaralej že si pojede podle svého :( jako není špatný ale v tomto je to paličík..no ale zkusim to..za to nic nedám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5331
23.4.12 21:30

Kubino oni tě nutit nemůžou.Malý měl právě taky špatné ozvy a pak nedýchal.Ale je úplně v pořádku čímž mi doktorka argumentovala dokola.Ale nemusel být.

Záleží jak na tom budeš.Já měla 2 blbé tak jsem si nevěřila.Chtěla jsem jít na jistotu.Nejhorčí je že jsem po půlroce ted od císaře otěhu/přes antiko. :twisted: Třetí cs už se děla automaticky tak aspon vím že mimi snad bude ok když to vydrž jizva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
24.4.12 01:04
@kubina01 píše:
Radunko-aha to sem to blbě pochopila…no můj gyndař mě ho určo nedoporučí pokat nebude nějaký důvod..tak se bojim co zas bude..holky moc díky za příspěvky :kytka:

Já bych se zeptala přímo v porodnici.Ona každá porodnice to má jinak a myslím,že i doporučení tvého gyndaře můžou v porodnici změnit.Já rodila řezem teda zatím jen jednou a navíc v HK,takže nevím,jak to v Chrudimi přesně funguje.Ale držím ti pěsti,ať ten druhej porod je lepší,ať už rodíš jakkoli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3226
24.4.12 10:53

holky tak uvidim..jizva mě trochu bolí to si ani nemusim vymýšlet sem zvědavá ještě mám 10týdnu čas…každopádně se právě děsim toho že jí zas nebudu moct vytlačit a skončí to nějak zle..radši nedomýšlet to radši fiknout a v klidu…(no v klidu,však víte)copak já zvládnu vše ale jde mi o mimi takže budu spíš se přomlouvat za císaře..uvidíme.. :mavam: :mavam: díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5331
24.4.12 13:54

KUBINO- PŘESNĚ TAK.Člověk se nebojí o sebe jako o to mimi.Ty následky jsou hrozné.Znám osobně i z vyprávění.Kdo nezažil tu bezmoc a strach tak nepochopí. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3226
24.4.12 14:06

no právě-bolest se přetrpí a zapomene ,ale ty detičky…no já ale vůbec nevim kam zavolat jestli sestrám nebo tak nebo to nechat až budu chodit na ty ozvy ale to je až na konci.....je mi to blbé tam volat a ptát se :think: sem na to takovej srabík

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat