Císařský řez Poruba nebo Vítkovice?

193
22.6.13 13:49

Císařský řez Poruba nebo Vítkovice?

Ahojky,
chtěla bych slyšet názory na SC ve Vítkovicích či Porubě? Stále se nemůžu rozhodnout, kam půjdu a to už mám nejvýší čas. :( Chtěla bych být spinálně uspaná a s miminkem bych chtěla mít po porodu co největší kontakt..
Děkuji za názory :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9356
22.6.13 13:55

@Kamila92 Ahoj, rodila jsem akutním císařem v Porubě a nemůžu říct křivé slovo :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
655
22.6.13 14:06

Já jsem byla na sc v Porubě a byla jsem spokojená po celou dobu „pobytu“.měla jsem spinál, pokud se nepletu, tak ho upřednostňují, když nejsou zdravotní indikace k celkové anestezii. malou po vytažení odnesli na převážení, to jí viděl i manžel, pak mi jí donesli ukázat, zatímco mě šili. po cca 4 hodinách mi ji přinesli na kojení a nosili cca každé 3 hodiny, kromě noci. já jsem byla na JIP. druhý den ráno jsem šla na šestinedělí, malá tam šla se mnou.na první noc jsem ji mohla ještě dát na novorozenecké, čehož jsem využila, protože se mi špatně vstávalo, pak už byla pořád se mnou.
ze své zkušenosti musím říct, že ten první den, než jsem šla na normální pokoj, bych se o ni postarat nezvládla, a to si myslím, že jsem císaře snášela dobře. byla jsem hrozně unavená a v podstatě pořád jsem spala.
jinak celkově jsem byla spokojená s přístupem na všech odděleních a podruhé chci opět rodit v Porubě. před sc mi všechno dopodrobna vysvětlili a samotný zákrok byl rychlý a bezbolestný.
ještě edit:volila bych porubu už jen proto, že mají novorozeneckou JIP a kdyby se něco stalo, byla by pomoc nejblíž, z Vítkovic by ji museli převézt do Poruby a navíc, pokud by nebylo volné lůžko, nemohla bych tam s ní být.

Příspěvek upraven 22.06.13 v 14:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30305
22.6.13 14:09

Nikde tam. Jediny Krnov ti necha pri spinalu dite na hrudi.. Jsou tam lide, co se fakt snazi delat maximum. Mluvi ze mne cerstva zkusenost;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
22.6.13 14:43

Fifejdy :pankac:
Zde je taky novoroz. JIP, kdyby něco, spinál je samozřejmost, není problém zajít si předem na oddělení šestineděli zeptat co a jak bude s dítětem a domluvit si. co bys event. chtěla, na sále už je potom pozdě…
Rodila jsem SC 2×, obě děti tady, první jsem si nechala na kojení nosit, druhé jsem měla u sebe celou dobu hned jak mě dali dolů z JIP.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3605
22.6.13 18:25

@Kamila92 mám po císaři v porubě (dnes 5.den) a jsem spokojená. Měla jsem tatínka u porodu (stálo to 900), dětičky mi ukázaly, tatínek si je šel popsat a pak je kvůli váze odvezli. Ale mohla jsem se s nima pomazlit a dát jim pusinku :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
655
22.6.13 20:22
@katerinkaaa píše:
@Kamila92 mám po císaři v porubě (dnes 5.den) a jsem spokojená. Měla jsem tatínka u porodu (stálo to 900), dětičky mi ukázaly, tatínek si je šel popsat a pak je kvůli váze odvezli. Ale mohla jsem se s nima pomazlit a dát jim pusinku :hug:

tak to je asi nějaká novinka, to ti závidím. když jsem rodila já, tak tatínek u císaře být nemohl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat