Císařský řez - přirození porod. Rada?

kačenka 1234
17.7.19 20:50

Císařský řez - přirození porod.Rada?

Ahoj holky uz jednou jsem tu psala. Jsem 4 roky po porodu šla jsem Císařákem než jsem šla rodit měla jsem nějaké problémy(epilepticke záchvaty kvůli krvy)
S přítelem by jsme chtěli další miminko ale bojíme se ze to bude stejný. :,( :,(
Ale má otázka: chtěla bych se zeptat zda je možné ze by jsem mohla mít i přirození porod kdyz jsem poprve šla Císařákem? Četla jsem ze by to šlo ale je to hodně riskantní. Měla to takhle taky nějaká z vas ze šla Císařákem a po druhé přirozeně?? Děkuji za každé odpovědi :mavam: Přeji hezký zbytek večera :mavam: :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1886
17.7.19 20:57

Ja mela mit druhy porod po 5ti letech, normalne by to slo prirozene, ale holka byla KP a tak jsem sla zase na sekci. V blizkem okoli vim o 2maminkach, ktere maji prvni sekci a druhe prirozene. A to nemaji tak velky rozestup mezi porody jako budes mit ty. A vse OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16040
17.7.19 21:00

@kačenka 1234 Je to individuální. Spíš bych se ptala tvého doktora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1248
17.7.19 21:06

@kačenka 1234 tak ja bych to nechala na doktorovi. Nebezpečné to urcite není, pokud bys nemela žádné problemy.. ja mela první ditko cisarem, druhé jsem po 3 letech rodila přirozené, a třetí po dalších 5 letech šlo zase císařem, i když jsem to zkousela normálně - bohužel prcek byl moc velký.. každopádně první byste meli řešit tehotenstvi a ne porod. Vzdyt vůbec nevis jak bude tehotenstvi probíhat a uz řešíte s přítelem porod? Me to prijde divné :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
17.7.19 21:18

Ja mela prvni cisar kvuli kp, po 3,5 letech prirozeny (tehotenstvi bez problemu), jedine co, tak se hlidala jizva, ale co jsem pochopila, tak stejne nikdo nevi, co bude jizva delat pri porodu. Mela jsem ji asi 2 mm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8860
17.7.19 21:20

Fakt by mi to bylo úplně jedno, když chcete dítě. Důležité, že bude zdravé. Já včera prodělala druhý císař a vedle mě tu leží to nejsladší děvčátko na světě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2528
17.7.19 21:41

Po jednom císaři se může rodit normálně, pokud není tenká jizva. Já mám TP za 6 týdnu, císař jsem měla v lednu 2018 a vše ok, přirozenému porodu nic nebrání. Ale samozřejmě je zde riziko prasknutí jizvy pro kontrakcích, tak je pak člověk víc sledovaný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kačenka 1234
17.7.19 21:45

Děkuji všem za odpovědi
A s přítelem těhotenství jsme řešili
Ale jinak všem děkuji za odpovědi. @Aduš8 graruluji k děťátku :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
1886
18.7.19 04:08

Me nabizeli prirozeny porod i po 2sekcich. Rozestup mezi poslednima necelych 13M. Teda nabizeli. Prej kdybych nutne potrebovala do tretice rodit prirozene, tak i takovy zensky se tam najdou ;) ale ja byla zesrabena :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama