Reklama

Císařský řez v Jihlavě, Novém městě na Moravě či Třebíči?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zadelinka
Stálice 90 příspěvků 20.12.16 12:08
Císařský řez v Jihlavě,Novém m. n. Moravě či Třebíči?

Ahoj, rodila jste některá v těchto nemocnicích Císařem? Prosím o Vaše zkušenosti :mavam:

Reklama

Reakce:

Frederi
Závislačka 4032 příspěvků 20.12.16 12:16

@Zadelinka před 5 lety, po 22hod normálního porodu cs Třebíč, byla to ještě stará gynda, už nikd víc! Ale ted je nová porodnice tak těžko říct, taky tápu zda jet pryč nebo zůstat

Zadelinka
Stálice 90 příspěvků 20.12.16 12:22

Já mám všechny tři porodnice stejně daleko, tak zjišťuji která je nejlepší. Předchozí dva císaře jsem měla ve Sternberku ale přestěhovali jsme se na Vysočinu tak vybírám tady.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 12:47

Ja před rokem v třebíči a velká spokojenost. Krásná špičková porodnice a opravdu hodní doktori i sestry.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 12:48

Ja před rokem v třebíči a velká spokojenost. Krásná špičková porodnice a opravdu hodní doktori i sestry.

Frederi
Závislačka 4032 příspěvků 20.12.16 12:49

@Zadelinka nevím no jak poradit, rodila jsem ještě ve staré, ted se rozhoduji kde, ale spíš zkusím znovu Třebíč, když už je vše jinak

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 15:39

Císař Jihlava tento rok, spokojenost na gyndě, na odd šestinedělí, všude, naprostá.

Zadelinka
Stálice 90 příspěvků 23.12.16 14:17

Holky a šijí břicho klasicky nebo dávají svorky?

Frederi
Závislačka 4032 příspěvků 23.12.16 14:42

@Zadelinka já měla normálně stehy

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama