Císařský řez v Jihlavě, Novém městě na Moravě či Třebíči?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zadelinka
Stálice 90 příspěvků 20.12.16 12:08
Císařský řez v Jihlavě,Novém m. n. Moravě či Třebíči?

Ahoj, rodila jste některá v těchto nemocnicích Císařem? Prosím o Vaše zkušenosti :mavam:

Reakce:

Frederi
Závislačka 4032 příspěvků 20.12.16 12:16

@Zadelinka před 5 lety, po 22hod normálního porodu cs Třebíč, byla to ještě stará gynda, už nikd víc! Ale ted je nová porodnice tak těžko říct, taky tápu zda jet pryč nebo zůstat

Zadelinka
Stálice 90 příspěvků 20.12.16 12:22

Já mám všechny tři porodnice stejně daleko, tak zjišťuji která je nejlepší. Předchozí dva císaře jsem měla ve Sternberku ale přestěhovali jsme se na Vysočinu tak vybírám tady.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 12:47

Ja před rokem v třebíči a velká spokojenost. Krásná špičková porodnice a opravdu hodní doktori i sestry.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 12:48

Ja před rokem v třebíči a velká spokojenost. Krásná špičková porodnice a opravdu hodní doktori i sestry.

Frederi
Závislačka 4032 příspěvků 20.12.16 12:49

@Zadelinka nevím no jak poradit, rodila jsem ještě ve staré, ted se rozhoduji kde, ale spíš zkusím znovu Třebíč, když už je vše jinak

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.16 15:39

Císař Jihlava tento rok, spokojenost na gyndě, na odd šestinedělí, všude, naprostá.

Zadelinka
Stálice 90 příspěvků 23.12.16 14:17

Holky a šijí břicho klasicky nebo dávají svorky?

Frederi
Závislačka 4032 příspěvků 23.12.16 14:42

@Zadelinka já měla normálně stehy

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >