Čištění interiéru vozu Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maminka miminka
Kecalka 209 příspěvků 07.10.14 08:30
Čištění interiéru vozu Praha

Tak se mi zas něco povedlo :( Jedu si tak s prckem, pojídá sušenky a ovoce aby byl klid (ano v autě se jíst nemá)… skončilo to samozřejmě vše rozpatlané po celém autě, do toho vysypané ty sušenky, no už na zastávce mě skoro piclo ale to jsem nevěděla… že o chvíli později se mi uvolní lahev burčáku z držáku a já budu mít burčák po celém manželově autě! Nevim co s tim, vytřela jsem co se dalo, sušenky už vyluxovat nejdou, po kiwi bílé skvrny taky marné a přesto že už jsem to čistila 2× smrdí to jak když bylo naše auto na flámu… Poraďte, kam s tím. Ale 3000 na vyčištění opravdu nemám :( Děkuji :oops:

Reakce:
Aliki
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 07.10.14 08:34

Zkus najít něco na slevomatu: https://www.slevomat.cz/praha/hledani?…
Ale to ti zase neudělají hned (to asi stejnak neudělají nikde, to je na objednání).

Zuzlounek
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 07.10.14 08:34

Byli jsme moc spokojeni s fy Atam, je to u výstaviště, mrkněte na slevomat, dost často tam nabízejí akce

Uživatel je onlineŠarlota4
Extra třída :D 10651 příspěvků 07.10.14 08:40

Zajela bych normalne treba na Chodiov do obchodaku na rucni myti. Tam si vyberes co je potreba umyt myslim, ze do 500-700jˇkc by ses mohla v klidu vejit. Jo a objednavat jsme se v obchodaku nikdy nemuseli. Nechali jsme tam klice sli se najiťst nebo pokoupit a oni napisou smsku az je to hotove

maminka miminka
Kecalka 209 příspěvků 07.10.14 08:43

@Zuzlounek Děkuji ATAM vypadá dost dobře. Za 1500 by to měli vyčistit uvnitř i venku :) Jen je to na druhé straně Prahy (jsme na 10) ale pokud nebude zbytí tak tam dojedu… vypadá to fakt hrozně a my jsme s mužem od sebe tedy by to asi byla moje smrt kdyby to viděl :mrgreen:

Verkom
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 07.10.14 08:54

@maminka miminka - v Europarku ve Štěrboholích dole v garážích taky čistili
http://europark.cz/…ycka_express a ve Vysočanech ve Fénixu http://www.gtgoldcard.com/…us-avtomoiki. At to dopadne dobře ;)

maminka miminka
Kecalka 209 příspěvků 07.10.14 08:57

@Šarlota4 Bohužel dělají jen suché čištění interiéru - ten burčák je všude, bude to chtít to tepování sedaček asi… teda to mě ten burčál letos vyjde draho :(

Uživatel je onlineŠarlota4
Extra třída :D 10651 příspěvků 07.10.14 09:11

@maminka miminka tak to asi joo. Je fakt ze vzdycky nechavame suchou cestou. Netusila jsem, ze by mokrou nedelali :nevim: jinak ta mycka je i v edenu v Tescu, ale to bude asi ten sami pripad

krokodylka
Kelišová 7401 příspěvků 07.10.14 09:28

Taky bych doporucila najit neco na slevomatu. Jinak v pripade tepovani je potreba pocitat s tim, ze auto jeste potrebuje trochu „doschnout“. Pro nekoho je to samozrejme, ale me tenkrat dost prekvapilo, kdyz jsem si sedla do vlhke sedacky…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >

Josef Zíma a Yvetta Simonová: Zdraví je trápí, ale úsměv a optimismus neztrácí

Nerozluční přátelé Josef Zíma (86) a Yvetta Simonová (90) by mohli žehrat nad... číst dále >