Čištění kanálků jak dlouho bolelo

Anonymní
24.1.20 08:59

Čištění kanálků jak dlouho bolelo

Ahoj v úterý jsem byla čistit kanálky v 7, ten den večer to bolelo dost, v úterý a čtvrtek už jen na zkus. Ale dneska jsem 3 den od čištění, zub už nebolí jen dáseň mám pořad trochu citlivou a mám tam malinkou hrčku. Není to nijak moc bolestivé, ale při některých pohybech pusou to cítím. Nevím zda to nemůže být zánět, nebo zda nemám dáseň jen podrážděnou od injekci na umrtveni dostala jsem jich celkem dost. Měl to někdo stejně?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21
24.1.20 09:05

No trvalo možná víc než týden, než to přešlo úplně. Měj trpělivost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
476
24.1.20 18:25

Mě to tedy nebolelo vubec :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
11.5.20 14:48

Ahoj podstoupila jsem zaplombivani 7 a 5 mi vyvrtala a takovou jehlou zajela az do kanalku a dala tam takovou lecivou pastu nebo co a dala provizorni volzku. Pry by tam byt zanet nemel ale zub me pekne poboliva. Na zkus mi v tom nekdy jakoby pichne a je to docela na pocurani :mrgreen: :mrgreen:.. Tak nevim, zda je to normalni po tomhle zakroku, bebo ne.. Jakoze me neboli az tak, ze bych se plazila po zdi, ale vim o nem a na ten zkus nekdy to pichnuti katastrofa a delala mi to v sobotu.. Ted mam jit az 25.5…muzete mi prosim poradit, zda to je normalni? :zed: dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat