Čistění kanálků mikroskopem

41
3.7.15 19:50

Ošetření kanálků mikroskopem

Ahoj,
kolik jste zaplatili za ošetření kořenových kanalků mikroskopem (cena za jeden kanálek)? Jak dlouho to trvalo, v kolika návštěvách proběhlo a v jakem městě vám byl zákrok proveden? Díky za názory.

Příspěvek upraven 03.07.15 v 20:27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20864
3.7.15 20:22

Mikroskopem nelze nic vyčistit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
3.7.15 20:28

@hanka.br. Ok, bylo změněno na přesnější formulaci :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.15 20:39

@hanka.br. zakladatelka nejspíš myslela endodoncii za pomocí mikroskopu ;)
@mafinan v Praze, stojí cca 2500 kanálek záleží na náročnosti a pak cim se plní, většinou stačí na zub 1 navsteva(1,5-2h)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2427
4.7.15 00:36

Pod mikroskopem to není zrovna nic levného, bohužel. Ale je u toho velka šance zub zachránit, pokud se nezdařila endodoncie ručně. Zalezi na poctu kanálků a také, zdali se zub hned uzavře. celkove to muže stát i 20tis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8904
9.7.15 17:54

Zdravím :mavam:

Dnes jsem byla u zubařky, mám zub, kde jsou prý vytahané nervy a pod zubem je zánět. Navrhla mi ošetření ENDODONCIE s tím, že když už kanálky na pojišťovnu čištěny byli, že tedy teď za vyčištění jednoho kanálku 950 kč (kanálky jsou v zubu 3) že už to na pojišťovnu nejde, je to pravda? Popřípadě když se jí to pa nepodaří tak + 6 tisíc za mikroskopické ošetření kanálků? Nemáte někdo přehled kolik se to cca pohybuje a zda to už fakt na pojišťovnu nejde? Zubařka není soukromá.

Děkuji za odpověď :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama