Čištění kanálků u zubaře - poleptaná ústa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alushka.S
Kecalka 219 příspěvků 03.03.18 19:08
Čištění kanálků u zubaře - poleptaná ústa

Zdravím všechny a chci se zeptat. Včera jsem absolvovala u zubaře ošetření mrtvého zubu a s tím i související výplachy kanálků. Už při zákroku jsem cítila slabé pálení v puse, ale nic hrozného. Bohužel po odchodu z ordinace se to začalo zhoršovat a než jsem se postupně dostala domu, měla jsem už půlku pusy včetně sliznice pod jazykem úplně spálenou/ rozleptanou do běla. ( všude tam, kam stékal ten roztok, kterým se čistily ty kanály.) Bolest strašná, bohužel moje doktorka už tam nebyla. Dneska začala bílá spálená kůže slézat a pod tím mám uplně živé maso. Bolí to hrozně. Nevíte někdo co s tím? Je to komplet sliznice pod jazykem, vnitřní strana tváře, dásně kolem zubů. Vyplachuju šalvějí, napadlo mě co na to dát něco jako Aloclair nebo Calgel? Neporadí někdo něco na urychlení hojení? Za každý tip děkuji.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Vemas
Kelišová 5351 příspěvků 03.03.18 19:09

Dojdi si na zubni pohotovost.
Aby se ti t nedostala infekce

malá_holka
Závislačka 4144 příspěvků 03.03.18 19:09

@Alushka.S šmarja tak to bych jela na pohotovost, nebo na zubní pohotovost 8o

Veru1987
Kecalka 413 příspěvků 03.03.18 19:11

Jela bych na pohotovost!!!

Alushka.S
Kecalka 219 příspěvků 03.03.18 19:12

@Vemas, @malá_holka holky, na pohotovost jsem včera volala a tam mi řekli, že s tím mi nepomůžou. :/

Veru1987
Kecalka 413 příspěvků 03.03.18 19:18

Jela bych at se na to podívaji.

Vemas
Kelišová 5351 příspěvků 03.03.18 19:19

@Alushka.S jak nepomuzou? Koukej tam jet. Sedni si do cekarny a nezvedni se dokud te neosetri. Kde to sme, ze ti „nepomuzou“?

brumi
Kelišová 6305 příspěvků 03.03.18 19:30

S tímto by jsem okamžitě šupajdila do nemocnice, na zubní pohotovosti toho moc nezmůžou ale v nemocnici na stomatologii určo :)

brumi
Kelišová 6305 příspěvků 03.03.18 19:31

@Vemas než na pohotovost raději fakt do nemocnice, zubní pohotovost dělá jen minimum a kolikrát špatně, vlastní zkušenosti :/.

malá_holka
Závislačka 4144 příspěvků 03.03.18 19:36
@Alushka.S píše:
@Vemas, @malá_holka holky, na pohotovost jsem včera volala a tam mi řekli, že s tím mi nepomůžou. :/

tak do nemocnice na pohotovost no a vyměnila bych zubaře, to je hrozný. Hlavně ať se ti to nezhorší.

Alushka.S
Kecalka 219 příspěvků 03.03.18 19:40

@brumi @malá_holka holky díky, já počkám co to udělá do zítra, a kdyztak bych jela, hned jak přijde manžel a bude moct pohlídat. Já jsem spíš myslela, jestli někdo netuší, co na to dát. Mě napadl ten Aloclair, ten by měl být hojivy, je na afty.

brumi
Kelišová 6305 příspěvků 03.03.18 19:45

@Alushka.S no každopádně heřmánek, je hojivý dezinfikuje, potom hřebíček ten i znecitlivuje a z mastiček kamistad je na záněty a různá poranění v dutině ustní včetně zánětů a nej na ní je že za pár sekund pusu umrtví…

Alushka.S
Kecalka 219 příspěvků 03.03.18 19:47

@brumi Moc děkuji, ten Kamistad by nemusel být špatný. :kytka:

brumi
Kelišová 6305 příspěvků 03.03.18 19:54

@Alushka.S ur­čitě, já na něj nedám dopustit, mám děsnej zlozvyk, když jsem nervozní rozkoušu si pusu z vnitřní strany až do masa, den dva mažu a zahojeno :) stojí cca 80-90,– a vydrží dlooouho :)

Alushka.S
Kecalka 219 příspěvků 03.03.18 19:57

@brumi balím holku a ženu se pro něj do lékárny :kytka: ještě jednou díky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Gránský se bude ženit: Proč čekal s rozhodnutím osm let?

Moderátor David Gránský (26) se bude ženit! Konečně požádal svou dlouholetou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama