Reklama

Je čištění kávovaru Delonghi složité?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terkacek
Ukecaná baba ;) 1972 příspěvků 10.01.18 10:09
Čištění kávovaru Delonghi - je to složité?

Dobrý den, ahoj,
uvažuji o koupi kávovaru delonghi 29.660 sb autentica.
Ale bojím se čištění nádobky na mléko. Jak čistíte plnoautomatické kávovary? Stačí jen použít přípravek milkclean, kterým se udělá proplach nebo se musí rozebírat a nějakým způsobem čistit? Někde jsem slyšela, že jen samotný proplach s přípravkem nestačí, aby kávovar sloužil mnoho let.

Prosím o vaše zkušenosti.

Děkuji

Reklama

Reakce:

beeerush
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 10.01.18 10:24

My máme Primadonnu, s čištěním nádoby na mléko problém není, prostě to musíš hned po použití umýt a propláchnout.

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2013 příspěvků 10.01.18 10:28

Nemam DeLonghi a ani kavovar s nadobou na mleko, respektive mam termosku a k ni pripojim hadicku, kterou si kavovar mleko nasaje a udela z nej penu. Takze vlastne i nadobku cistim, jen jinou. Jednou tydne vse rozeberu (termosku, hadicku, kapucinator, ktery je soucasti kavovaru), dam vsechny ty drobne soucastky do termosky, naplnim vodou a prileji cistic mleka, pouzivam Rinza. Necham pres noc, rano omyji cistou vodou. Proplach skutecne nestaci, i muj kavovar na to ma program, ale potrebuje to skutecne v tom roztoku lezet dele. Pokud vim, tak DeLonghi nadobka se da dat i do mycky, coz mi prijde fajn, to take dost pomuze.

terkacek
Ukecaná baba ;) 1972 příspěvků 10.01.18 12:27

Jako ze po každém kafi rozebere tu nadrzku na mléko a budu cistit? Nebo jen ten samocistici proplach? :think:

beeerush
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 10.01.18 18:19

@terkacek Já dam proplach a ta nádobka u delonghi je ze 3 částí - nádoba na mlého, hadice a víčko, to hned rozeberu a vypláchnu, občas to taky necháme v něčem namočené přes noc, ale jinak to proplachování dle mě stačí, ničim to cítit neni a v kafi taky nic cítit neni

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rybová pod palbou „bioteroristů“: Přejí jí muka na zemi a zakazují vodu

Je smutným paradoxem, že ti, kdo hlásají návrat k přírodě, toleranci a smír,... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >