Čištění kokosové matrace - poraďte

6.8.13 07:42

Čištění kokosové matrace-poraďte

Ahoj holky, mám na Vás prosbu o radu. Včera jsme přivezli od kamarádky postýlku a v ní matraci-je to molitan a povlak má uvnitř po obou stranách kokos. Na povlaku jsou trochu skvrnky, -nic hrozného, ale přece jen, chtěla bych to nějakým způsobem vyčistit, ale netuším jak.(Myslela jsem, že je ten kokos jakoby na té matraci a né na povlaku, který je třeba čas od času vyprat, že?

Děkuji za každou radu. Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12262
6.8.13 07:46

Přiznám že bych nikdy nedala mimču které čekám používanou matraci, naše taky vypadala pěkně ač v ní malá spávala 2,5 roku a myslím že tam ty breberky už prostě jsou, nová stojí 500 koupila bych novou. ale pokud fakt chceš tu používanou tak zkusila bych pěnu na čištění čalounění, ten potah sundat nejde, zaručeně bys to nedala zpět na ten kokos

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
6.8.13 08:27

Já osobně bych byla ráda za postýlku a matraci bych vyhodila. Nikdy bych miminku použitou matraci nedala - vždyť to stojí 500,–Kč. Pochybuji, že se dá vyčistit - max. to zkusit v čistírně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2605
6.8.13 09:06

Leni já mám i chranic matrace, stal cca 200,–
http://www. postylky-postele. cz/produkty/chranice-a-podklady-matraci//chranic-matrace-medical-120×60-cm/2564.html

Myslím že když matraci vycistis, a daš ten chranic a povlečení je jako nová :think: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2605
6.8.13 09:06

Http://www. postylky-postele. cz/produkty/chranice-a-podklady-matraci//chranic-matrace-medical-120×60-cm/2564.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2605
6.8.13 09:09

Jinak mám taky poštulku z druhé ruky za 500,– a matraci z baby sam taky za 500,– :think: I tak je to výhodné… Když postylja nová stojí okolo 1000 nejmíň :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama