Čištění po zamlklém těhotenství, jak si pomoct? Bylinky?

1873
26.2.21 17:24

Čištění po zamlklem těhotenství, jak si pomoct? Bylinky?

V 8tt mi bylo zjištěno zamlkle těhotenství, ve středu jsem měla nastoupit na revizi, ale museli jsme to posunout na příští pondělí. Včera jsem začala mít menstruační bolesti a začínám se čistit. Jsou nějaké bylinky, které by mohly pomoct vyloučit plod, abych na tu revizi v pondělí nemusela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14288
26.2.21 17:37

Asi zkus Kontryhel, já zkoušela vše možné a stejnak nic..musela jsem na to jít. Drž se :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.2.21 19:49

Pěkný večer, já po ZT v 10tt jsem pila kontryhelovy čaj. Na kontrole vše vycistene, nevím zda kontryhel pomohl ale pila jsem. Byl to ale potrat vyvolaný tabletami, abych se vyhnula zákroku, takže jiná situace. Teď cekam na obnovení cyklu a to mi přijde nekonečné.
Drzte se!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3320
26.2.21 20:23

Spis malinik na podporu vypuzeni, až to bude pryc tak kontryhel na regeneraci dělohy a nárůstu sliznice. Ale za me - malinik mi způsobil jen spineni a bolest podbrisku, kontryhel taky nic moc, takže jsem se na to vybodla a vše bylo Ok, ms přišla po revizi jako vzdy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
631
26.2.21 21:02

Ja jsem mela potrat v 6 tydnu, zasla sem si do lekarny a tam mi na procisteni namichali nejake bylinnkove kapicky, nevim zda to melo vliv ale krasne sem se procistila sama a na recizi sem nemusela. Ziju ale v cizine nevim jestli to v cr taky v lekarnach delaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1873
27.2.21 23:03

Všem moc děkuji, už je pryč, tak vařím kontryhel a uvidíme, co mi na ultrazvuku poví… Snad to odešlo všechno… :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3320
27.2.21 23:08

@ledulaz já loni potratila jednou spontánně v 9tt- rychle a bez problému a Pak hned otěhotněla. To sice skončilo revizi ve 13tt, ale byla jsem rada, ze to odešlo poprvé samo. Podruhé k nám asi moc chteli když se drželi jak klíště a nic nepomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat