Čištění pračky? Čistič koupelen/něco proti plísním

8.2.21 09:12

Čištění pračky? Čistič koupelen/něco proti plísním

Dobrý den dámy,

Nemáte někdo z vás zkušenost s čištěním pračky s čističem koupelen? Odstraňují mastnotu i vodní kámen tak mě to napadlo jako dobrá a levnější alternativa, když tím výstříkám buben a zásuvku na prací prostředky a pak pustím program na 90°C.

Děkuji za vaše názory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26362
8.2.21 09:13

Můžeš no, záleží jak moc to pění. Jinak stačí nalít ocet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.2.21 09:18
@pikola píše:
Můžeš no, záleží jak moc to pění. Jinak stačí nalít ocet.

Ocet nepoužívám aby mi to nezničilo gumu, protože to výrobce nedoporučuje a ztratila by se záruka :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26362
8.2.21 09:27

A ona je nějak špinavá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
681
8.2.21 09:32
@Barber Tomáš píše:
Ocet nepoužívám aby mi to nezničilo gumu, protože to výrobce nedoporučuje a ztratila by se záruka :pocitac:

Oce pouzivam uz deset let do pracky a jede jako nova, na gume to neni vubec znat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
8.2.21 09:36

Jestli chceš, aby ti pračka vydržela, tek neexperimentuj a používej jen čističe na pračku. Oni tam teď spoje lepí, místo letování a některý agresivnější čističe, včetně octa, té pračce můžou dát dost na pr.del…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1055
8.2.21 09:48

@Barber Tomáš co tam potřebuješ čističem čistit? Stačí pustit buď program na čištění nebo na 90C, případně v Lidlu mají čistič na pračky za pár korun. Stačí používat jednou za půl roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5420
8.2.21 12:31

Taky používám ocet už několik let…a někdy koupím ten čistič přímo na pračky z Lidlu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat