Čištění sedačky firmou nebo svépomocí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

simelka
Kecalka 143 příspěvků 08.11.18 20:57
Čištění sedačky firmou nebo svépomocí

Ahoj, chtěla bych se poradit. Nezkoušel jste někdo nechat si vyčistit pohovku od specializované firmy? Já to loni zkoušela svépomocí (půjčila jsem si na to profi vysavač) a byla to dost makačka a ne všechno se mi povedlo vyčistit. Za ten rok na sedačce ale přibyly výživnější skvrny a taky malí členové domácnosti, tak by bylo pro mě jednodušší, kdyby to udělala firma. Máte s tím zkušenosti? Byli jste s výsledkem spokojení, nebo se taky všechno vyčistit nepovedlo? Případně nemáte někdo tip na dobrou firmu v Praze?
Moc díky

Reakce:

dedrichov
Závislačka 2848 příspěvků 08.11.18 21:05

letos jsem to nějak zanedbala, ale jinak jsem si zvala každý rok domů pána na čistění koberce, sedačky a polstrování židlí. Za mne velká spokojenost, obvykle jsem se vešla tuším do 4-5 stovek.
Ale nejsme Praha. Jen chci poradit, tento pán se zabývá čistěním interiérů vozidel, zkus zapátrat v okolí kvůli ceně.

Uživatel je onlineAnna85
Kecalka 340 příspěvků 08.11.18 21:07

Ja nechavam cistit kazdy rok, sedacka je pak jako nova. Doma jsem to zkousela a bylo to marny, nektery fleky mi prislo,ze jsem akorat zhoršila. A ze jich tam je co mame dite.
Ale v praze neporadim

TMana
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 08.11.18 21:08

Svépomocí.

krukynka
Kecalka 130 příspěvků 08.11.18 21:17

Zrovna dneska mi pán čistil doma koberce a je to báječný! Sami jsme to nikdy tak dobře neudělali. Za ty prachy to stálo. Máme světle bezovy koberec A DVĚ DĚTI a je jako nový. Jen nejsme Praha, tak neporadim.

dedrichov
Závislačka 2848 příspěvků 08.11.18 21:23
@krukynka píše:
Zrovna dneska mi pán čistil doma koberce a je to báječný! Sami jsme to nikdy tak dobře neudělali. Za ty prachy to stálo. Máme světle bezovy koberec A DVĚ DĚTI a je jako nový. Jen nejsme Praha, tak neporadim.
že jo? Parádně to prokoukne, provoní, domácím šmrdláním nikdy nedosáhneš toho efektu. Což mi připomnělo, že si musím - toho našeho - pozvat. :palec:

simelka
Kecalka 143 příspěvků 08.11.18 22:26

Holky a to si třeba necháte vyčistit i kusový koberec s vyšším chlupem? Já takový právě mám a máme ho pár měsíců a už je docela humus a takový seslapany. Myslíte, že i s tím si poradí?

Uživatel je onlineAnna85
Kecalka 340 příspěvků 09.11.18 02:44

@simelka
Urcite ano. Dela mi vzdy najednou sedacku, koberec kusovy u sedacky a calounene zidle.
:palec:

Uživatel je onlinecocomoon
Stálice 72 příspěvků 09.11.18 10:53

Kamarád čistí hlavně auta. Dal sem si mu vyčistit auto, protože takhle to sami nikdy neuděláte. Nehledě na tu celodenní pakárnu.
Není to ani tak o technice, jako i o různejch přípravkách, vědět kolik a na co ho použít.
Klukovy z práce sem ho doporučil přávě na čištění sedačky a velice si to pochovaloval, že takhle nebyla čistá ani nová :)
Jen v Praze tyhle služby budou asi dražší. On celé auto čistí za 1500 až 2000,– V praze za to samé chtějí klidně 2× tolik a to ani nevyndavají sedačky z auta ven, takže to nevyčistí tak podstivě jako on.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >