Reklama

Čištění střev metodou Sankhaprakšalána

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 05.05.11 12:25
čištění střev metodou Sankhaprakšalána

Zkoušeli jste někdo? Pomohlo Vám to s nějakými zdravotními potížemi?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

eLena F
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 05.05.11 12:38

Zkoušela jsem, a myslím si že to je velíce násilná metoda. Raději si volím půst a nebo odlehčené dny.

Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 05.05.11 12:40

Ty jo co to je??? 8-o

Tinuvien
Generální žvanilka 22960 příspěvků 05.05.11 12:44

Cancerko manžel to dělal asi dvakrát, byl docela spokojený. Ale musí se to dělat pod vedením někoho zkušeného, ne sama doma. To by mohlo být i nebezpečné. :idea: Hlavně potom je třeba dodržovat předepsanou dietu.

tterka
Kelišová 5419 příspěvků 05.05.11 12:45

Myslím, že je to dobrá metoda na pročištění střev, ale určitě bych to nedoporučovala absolvovat často. Já to zkoušela zatím asi 3 x za poslední 3 roky :lol: . Nejhorší je přežít tu šílenou slanou chuť, vždycky je pro mě největší umění vypít to a nepo :poblion: :poblion: :poblion: :oops:
A hlavně absolvovat v době, kdy víš jistě, že budeš doma nejlépe celý den a poblíž záchoda :wink:

Pročti si toto:

http://zivotni-energie.cz/…arisara.html

Mě k tomu kdysi dovedl jeden známý a i když jsem si nejdříve ťukala na čelo, tak musím uznat, že je to celkem OK

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 05.05.11 13:12

Taky se na to chystám, muž zkoušel a byl vždycky velmi spokojený.

LuckaJ
Kelišová 6358 příspěvků 05.05.11 13:58

Mamka taky zkoušela a byla spokojená, musí se při tom ještě cvičit nějaké specialní cviky prrávě na uvolnění a aby to lépe šlo ze začátku ven. Pak spešl dieta, snažit se střeva hned nazatěžovat… taky se na to chystám ,ale jak tu někdo psal předemnou, vypít to bude asi největší problém… :think: ale potřebovala bych to jako sůl. Ale nemá se to dělat zase tak často, myslím že jsem někde četla že tak 4× do roka ale nejsem si jistá… pokud dodržuješ aspoň trochu zdravý styl, tak není potřeba určitě tak často…

PeBa
Echt Kelišová 9511 příspěvků 05.05.11 15:09

Já si to dělala v rámci letošní jarní očisty.
Pak to podstoupil i můj mužskej.
Vypadá to horší, než to opravdu je.
Je to levná metoda, velice přirozená.
Zase jsem o něco chytřejší, jak moje tělo funguje.
Akorát teda ta slaná chuť je hnusná :poblion:

http://www.cinska-medicina.info/…steni-streva

http://www.zdravi-az.cz/…treva_02.php

Užívá se tohoto účinku i v medicíně před vyšetřením střev(třeba Fortrans), ale už je to chemický přípravek.

Po doporučuji vydržet na rýži s mrkví a máslem po zbytek dne.
Hodně úspěchů a zdraví :wink:

eManzelkaAmama
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 05.05.11 17:13

Vypila jsem asi litr a poblinkala jsem se. Pak jsem vypila další a nic.. Ani během hodiny, dvou. :D
Už nidky, nestojí mi to za to. :D

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 05.05.11 19:32

tterko - díky za odkaz, je to tu odbře sepsané i co dělat, když to nefunguje jak má. Měla jsem jiný odkaz, ale tam to nebylo tak podrobně sepsané.
Nu asi to vyzkouším, teda až budu zdravá a až se oteplí.
Nějak doufám, že by mi to mohlo pomoct s atopickým ekzémem. Ten by měl mít přímou souvislost se střevama, tak třeba se mi trochu uleví. Prozatím trénuju sérii těch 4 cviků, aby po nich nebyla ten den zničená, jak píšou v komentářích pod článkem :o)
Další věc je, že budu muset naplánovat, jak se na dopoledne „zbavit“ dětí. Protože asi nebudu schopná běhat kolem nich. A abych si po kůře mohla lehnout a vyspat.
Budu s tím muset asi začít v pět ráno, abych to stihla i se spánkem :-)

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 06.06.11 13:01

Tak jsem to vyzkoušela a nebyla to sice procházka rájem. Ovšem po odpočinku jsem se pak cítila fakt dobře a kůže po celém těle jako by byla taková hladší a dokonce i spánek jsem měla vydatnější než obvykle.
Rýže s mrkví a máslem mi mooooc chutnala a postupně začínám jíst normálně.
Určitě časem znovu zopakuji :potlesk:

kajusfff 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.13 02:11
ok

Výborné. Stačí ohřát vodu na cca 40° a přidat do ní sůl (Jedna polévková lžíce na litr vody. Já jsem vypila 1.2l), pak už je pít po skleničkách a cvičit (tak jak je popsáno v zevrubném návodu. Po 6. sklenici a následném cvičení na wc… a od této chvíle už to jede :D. Ale není se čeho bát a rozhodně si to člověk může udělat sám doma a nemusí mít u sebe nikoho, kdo by na něj dohlížel. Je zapotřebí jen pevná vůle, abyste přežili tu slanou chuť. ;)

Vince
Kecalka 345 příspěvků 01.03.13 04:45

Ja jsem to zacala delat uz pred 20-ti lety v mych patnacti letech, sama, jen podle knizky. Povedlo se hned napoprve, delavala jsem to 4 x rocne, vzdycky jaro, leto, podzim, zima. Je nutne dodrzovat urcite zasady, na lacno! rozvarenou ryzi s maslem do tech tusim dvou hodin a potom par dni odlehcena dieta. Uz jsem to dlouho nedelala, mam malinke deti.

Pavla2222 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.13 12:57
Super

Já to zkoušela a super. Mě nikdy nepomohly žádné očistné diety a očisty tak jako tato, výsledky hned poznáte. Musí se, ale dodržet správné zásady, jinak se může stát, že to nezabere, měla jsem obavy, ale šlo to hned a jednoduše. A hned další den krásná omlazená čistá plet´,svěží dech, lepší spánek, pot je úplně bez zápachu, zmizla alergie a cítila jsem se plná energie. ;)

rezetova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.13 20:36
oživuji

@cancerka uvažuji nad touto metodou, mám atop. ekzém a rozlezl se mi už i na obličej. jak ti pomohla očista v souvislosti s ekzémem? Nějaké trvalé zlepšení?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >