Čištění vs implan

Anonymní
22.4.20 16:45

Cisteni vs implan

Ahoj, dnes jsem byla u zubare se zanetem. Do zitra se mam rozhodnout zda si za cca 15tis necham vycistit kanalky a na 10-12 let budu mit klid a pak se pravdepodobne zacne zub drolit a bude nutne ho vyndat a nebo si zub nechat rovnou vytrhnout a za dva mesice si nechat udelat implantat za 35tis ktery ma zivotnost 30 az smrt, bude mi letos 30. Jedna se o dolni petku. Ja jsem naklonena implantatu, sice bych musela sahnout do rezervy. Do jake varianty by jste sly vy? Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
626
22.4.20 17:26

15tis za čištění kanálku jednoho zubu? 8o to už bych šla tedy rovnou do implantatu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2395
22.4.20 17:48

Pred vice nez 15 lety mi zubarka cistila kanalky u horni 6-ky, stalo to cca 5 tisic, uz si to nepamatuju a platila jsem to postupne, bylo to nekolik zakroku. Zub se zatim rozhodne nijak nedroli. 15 tisic za to by se mi davat nechtelo, to uz asi fakt ten implantat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 17:49

Najít si jiného zubaře. Pohybuji se ve stomatochirurgii a kanálky když to prezenu tak 5 tis. A implantát kolem 10-15 tis, plus korunka 4 tis většinou. Takže 35 je úplně zhuleny.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 18:00
@Anonymní píše:
Najít si jiného zubaře. Pohybuji se ve stomatochirurgii a kanálky když to prezenu tak 5 tis. A implantát kolem 10-15 tis, plus korunka 4 tis většinou. Takže 35 je úplně zhuleny.

Asi mám taky zhuleného zubaře. Mě stál implantát ještě víc. Plus jsem ještě platila doplňování kosti, dásně. Několik měsíců jsem musela vstřebat cenu, protože to je nad mé poměry. Několikanásobně. Na dovolené jsem nebyla na pořádné - ani nepamatuju. Ale nemám žádné potíže. Kamarádka má implantát a měla problémy - byla u jiného zubaře.

Já osobně bych šla do čištění kanálků.

• Citovat
  • Nahlásit
1746
22.4.20 20:31

Nechala bych si vyčistit kanálky. Za tu cenu to bude pravděpodobně kvalitní a nemyslím si, že životnost bude pouze 15 let. Hlavně ve 30 letech bych nechtěla mít implantát, který může selhat mnohem dříve než za 30 let, to je dost iluzorní myslet si, že ho budeš mít doživotně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 20:57
@dickys píše:
Nechala bych si vyčistit kanálky. Za tu cenu to bude pravděpodobně kvalitní a nemyslím si, že životnost bude pouze 15 let. Hlavně ve 30 letech bych nechtěla mít implantát, který může selhat mnohem dříve než za 30 let, to je dost iluzorní myslet si, že ho budeš mít doživotně.

Taky si myslím. Musí se taky chodit s implantátem na kontroly.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat