Čištění zakloněné dělohy po revizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TTera
Nováček 2 příspěvky 19.03.18 17:22
Čištění zakloněné dělohy po revizi

Ahoj, jsem po revizi dělohy po zamlklém těhotenství (9+2). Proběhla bez komplikací, ale hromadí se mi v děloze velké množství krve - prý proto, že je zakloněná. O víkendu jsem musela kvůli bolestem a horečce na pohotovost, dostala jsem ATB a methylergometrin injekčně plus 3 ampule na vypití, aby se děloha stáhla a krev vypudila, ale ani kapička. Dnes jsem byla na kontrole, chtěli mi udělat druhou revizi (po 5 dnech od první), ale uprosila jsem je, ať počkáme ještě aspoň dva dny, jestli to nepovolí samo. Dostala jsem ještě jeden methyl a pak buscopan a mám chodit a cvičit kočičí hřbety, což dělám, piju kontryhel, ale efekt stále nula. Máte s tím někdo zkušenost? Dá se zakloněná děloha „vylít“ přirozeně, nebo mám smůlu a musím na další revizi? Dost se bojím, je mi 40, ráda bych ještě druhé dítě a je mi jasné, že to bude problém i tak, natož když mě budou vyškrabávat takhle opakovaně:( děkuju moc!

Reklama

Reakce:

novakova.t
Závislačka 2694 příspěvků 19.03.18 17:48
@TTera píše:
Ahoj, jsem po revizi dělohy po zamlklém těhotenství (9+2). Proběhla bez komplikací, ale hromadí se mi v děloze velké množství krve - prý proto, že je zakloněná. O víkendu jsem musela kvůli bolestem a horečce na pohotovost, dostala jsem ATB a methylergometrin injekčně plus 3 ampule na vypití, aby se děloha stáhla a krev vypudila, ale ani kapička. Dnes jsem byla na kontrole, chtěli mi udělat druhou revizi (po 5 dnech od první), ale uprosila jsem je, ať počkáme ještě aspoň dva dny, jestli to nepovolí samo. Dostala jsem ještě jeden methyl a pak buscopan a mám chodit a cvičit kočičí hřbety, což dělám, piju kontryhel, ale efekt stále nula. Máte s tím někdo zkušenost? Dá se zakloněná děloha „vylít“ přirozeně, nebo mám smůlu a musím na další revizi? Dost se bojím, je mi 40, ráda bych ještě druhé dítě a je mi jasné, že to bude problém i tak, natož když mě budou vyškrabávat takhle opakovaně:( děkuju moc!

Zkusila bych ležet na břiše…mam taky zaklonenou delohu a říkali ze po porodu se lip zatahuje na břiše a povedlo se. Každopádně stim buscopanem pozor…ja mam alergii a nesmím ho…je na uvolnění brisniho svastva…ja mela tlak jak blázen, studený pot, tres a rozmazane vidění

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Čtyři svatby a jeden pohřeb: Jak změnily osud Harryho z rebela v královský vzor

Je to opravdu výjimečný okamžik moderních dějin, královský syn z tradiční... číst dále >

Hokejistům chyběl "táta". Jandač měl pochyby a omylem to prozradil

Dost dobrého předvedli hokejisté na mistrovství světa. Přesto jsou (zase)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama