Reklama

Čistící kartáček na pleť

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

K.a.c.i.k93
Kelišová 5663 příspěvků 19.07.18 08:02
čistící kartáček na pleť

Ahoj
Chci se zeptat jestli je tu někdo, kdo má zkušenosti s tímto kartáčkem na pleť https://www.pilulka.cz/lafe-sto004?…
Přemýšlela jsem o foreo, ale moc se mi nechce za to dát ty peníze.,proto hledám nějakou alternativu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

K.a.c.i.k93
Kelišová 5663 příspěvků 19.07.18 08:11

Nebo jsem ještě našla tohle https://www.priceorcan.cz/…cky-pristroj?…
Stejný design,ale je to z Číny.

awesomeone
Kecalka 131 příspěvků 19.07.18 08:40

@K.a.c.i.k93 mám z DMka ruční, už nevím, kolik stál, ale nebyla to víc než stovka :palec:

K.a.c.i.k93
Kelišová 5663 příspěvků 19.07.18 08:40

@awesomeone Ten mám taky,ale já chtěla zkusit vibrační.

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 19.07.18 08:42
@awesomeone píše:
@K.a.c.i.k93 mám z DMka ruční, už nevím, kolik stál, ale nebyla to víc než stovka :palec:

Takovy ruzovy, ze? Prodavaji ho i v Kauflandu.
Myslim, ze ty manualni jsou k pleti setrnejsi.

awesomeone
Kecalka 131 příspěvků 19.07.18 08:47

@cecetka ja mam teda průhledný, ale jinak vypadá takhle …

awesomeone
Kecalka 131 příspěvků 19.07.18 08:49

@cecetka taky myslím, že ty ruční jsou lepší. Někde jsem dokonce četla, že ty vibrační nejsou dobry. Každopádně kazda takova pořízena věc stejne skonci brzy v zapomnění :lol:

K.a.c.i.k93
Kelišová 5663 příspěvků 19.07.18 08:50

@awesomeone Ten mám taky,ale za mě je teda celkem hrubý.

Včelička992
Závislačka 3334 příspěvků 19.07.18 09:07

.

Příspěvek upraven 23.08.18 v 20:31

awesomeone
Kecalka 131 příspěvků 19.07.18 09:08

@K.a.c.i.k93 ja ho používám jen když si davam makeup, což bývá sporadicky. Ale vyhovuje mi. Taky jsem zvažovala o koupi vibračního a dost jsem o tom tenkrát nacetla. Zdálo se mi to ve finále jako zbytecna investice (stejne jako holící strojek na baterky, který mi leží ve skrini už roky a ja ještě neměla to srdce ho vyhodit - jak nad tim přemýšlím, asi brzy poletí) :lol:

K.a.c.i.k93
Kelišová 5663 příspěvků 19.07.18 09:20

@Včelička992 Díky :palec: A jakou intenzitu mají ty vibrace? Nevibruje to nějak moc. Aby to nebylo nějak nepříjemný,nebo tak :think:

K.a.c.i.k93
Kelišová 5663 příspěvků 19.07.18 09:20

@awesomeone Já prácě používám makeup denně,takže důkladné večerní odlíčení je pro mě základ :D

Včelička992
Závislačka 3334 příspěvků 19.07.18 10:30

.

Příspěvek upraven 23.08.18 v 20:31

lapagerie
Kecalka 476 příspěvků 16.08.18 14:30

Příští týden mají mít vibrační kartáček v Lidlu, máte někdo? Jste spokojené?

kotýsek
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 16.08.18 16:03

Ty vibrační jsou totální bomba. Vyčistí vám pory do hloubky,tudíž se pory o dost zmenší. A udělá to velmi příjemnou masáž pokožky. Prokrví,odstraní odumřelé buňky a navíc ,jak to vibruje,tak vám to rozkmitá buňky v podkoží a ty vám začnou produkovat ,kolagen a elastin. Zase se začnou chovat ,jako by vám bylo 18 let a máte třeba 40 let. Já používám od listopadu lonského roku a musím říci,že mám daleko vypnutější plet a zjěmnili se mi vrásky pod očima…mimické. Dříve jsem chodila jednou za měsíc ke kosmetičce na upravení obočí a masáž obličeje. No.....už od listopadu nechodím,protože si doprřávám luxusní masáž obličeje každý den večer,když se odličuji. Je to opravdu luxus a bonusem je krásná pleť. S tím z Lídlu zkušenost nemám.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama