Čistící pěna Mon z Dm

Anonymní
11.4.21 07:58

Čistící pěna Mon z Dm

Dobrý den, dceři jsem koupila čistící pěnu a nějaký olejicek k tomu od značky Mon z dm. Má moc akné a voda nestačila. Tak bych chtěla nějaké recenze. :srdce: :dance: :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
370
11.4.21 08:08

Se značkou mon zkušenosti nemám, ale vím, že na akné hodně pomáhá značka Cera Ve (koupíš v lékárně) a jsou za dost přijatelnou cenu. Taky to může dcera kombinovat s sérem obsahujícím niacinamide a salycilic acid. Vím, že značka revolution je má za dost přijatelnou cenu (můžeš koupit v notinu).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
11.4.21 08:11

Teď jsem si značku našla a pokud teda jde o značku Мой tak ta je na hydrataci suché pleti. Pokud má dcera akné tak se spíš přikláním k tomu, že má pleť mastnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.21 08:27
@Nickmenenapadl píše:
Teď jsem si značku našla a pokud teda jde o značku Мой tak ta je na hydrataci suché pleti. Pokud má dcera akné tak se spíš přikláním k tomu, že má pleť mastnou.

Ano jde o tuto značku.

• Citovat
  • Nahlásit
370
11.4.21 08:38
@Anonymní píše:
Ano jde o tuto značku.

Tak teda pokud má dcera akné, tak má pravděpodobně i mastnou pleť. V tom případě ji kolekce zaměřená na suchou pleť neprospěje. Zkus se podívat na to cera ve, mají skvělý cleanser pro mastnou pleť a hydratační krém a k tomu zkus přidat dceři sérum ot revolution s 10% niacinamide + 1% zinc
Já jsem dřív také hodně trpěla na akné, tak jsem se začala zajímat hodně o tu péči o pleť a toto mi vážně hodně pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.21 08:40
@Nickmenenapadl píše:
Tak teda pokud má dcera akné, tak má pravděpodobně i mastnou pleť. V tom případě ji kolekce zaměřená na suchou pleť neprospěje. Zkus se podívat na to cera ve, mají skvělý cleanser pro mastnou pleť a hydratační krém a k tomu zkus přidat dceři sérum ot revolution s 10% niacinamide + 1% zinc
Já jsem dřív také hodně trpěla na akné, tak jsem se začala zajímat hodně o tu péči o pleť a toto mi vážně hodně pomohlo.

Já jsem tedkon na obalu četla že lze na jakýkoliv typ pleti. Nic o suchý se tam nepíše.

• Citovat
  • Nahlásit
370
11.4.21 08:48
@Anonymní píše:
Já jsem tedkon na obalu četla že lze na jakýkoliv typ pleti. Nic o suchý se tam nepíše.

Našla jsem to na stránkách dm, tady je screenshot.
Jinak samozřejmě, hydratace prospěje všem typům pleti, ale není to cílené na akné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat