Čistící prostředky v domácnosti s miminkem, jaké?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
537
18.4.21 13:14

Čistící prostředky v domácnosti s miminkem, jaké?

Ahoj holky, roky používám čistící prostředky z Dmka, jsem s nimi naprosto spokojená. Ovšem je to chemie jak blázen, v červenci rodím, teď mi zrovna hodně přípravků došlo a zvažuji, že bych kvůli mimču koupila něco šetrnějšího.

Co používáte/máte osvědčené z eko produktů nebo to neřešíte?

Moc díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28657
18.4.21 13:16

Neřeším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16145
18.4.21 13:18

Frosh apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4003
18.4.21 13:20

Prostredky jsem zmenila jen na pradlo..jinak vsechno klasika..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6746
18.4.21 13:20

Prilis to neresim, a to hlavne na zaklade zkusenosti, ze s ruznymi bio/eko jsem nebyla spokojena, necistily tak jako “bezne”, nebo jich naopak bylo potreba vyssi mnozstvi.
Ale zaroven nevylucuju, ze jsem mozna natrefila jen na spatnou radu/znacku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1924
18.4.21 13:21

Já si koupila jen dětský prací gel. Nic jinýho měnit nebudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
18.4.21 13:21

Právě koukám na čističe značky Frosh, ty by mě zajímaly…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
18.4.21 13:23

Z DM tu jejich natur řadu i plenky a tablety do myčky, recyklovaný kapesníky a toaletaky. Na zadek mimca Medarek nebo Purrity Visions, z drogerie jinak hodně sonett, ale je to dražší, kupuju univerzální čistič, mýdlo, jar, písek atd. Na prani Jelena, ale ono na úklid stačí v podstatě jen ocet, kyselina citronová, soda a perkarbonat. A myslím, že jejich rada Alverde v DM taky není špatná a hodně dobrá Weleda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16145
18.4.21 13:23
@Mamca_1234 píše:
Právě koukám na čističe značky Frosh, ty by mě zajímaly…

Mají ho taky v DMku docela hodně. Na nádobí používám už léta jen jejich jar (teda jen okrajově, máme mycku).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5031
18.4.21 13:42

Používám Frosh, jsem spokojená. Snad krom záchodu a koupelny, tam pak HG mají skvělý čističe, ale není to takovej driják jako Savo nebo Pulirapid…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
576
18.4.21 13:43

Presla jsem skoro na vse setrnejsi. Na nadobi ecover, myje srovnatelne s jarem. Na prani detskeho i nas kokosove mydlo a perkarbonat se sodou. Misto avivaze ocet. Na myti podlahy a vseho kokosove mydlo.
A hlavne na kosmetiku. Na dite tuhe olivove mydlo, weleda mesicek na opruzeniny a bambucke maslo na mazani. Na sebe jsem zvolila kompromis alvedre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21028
18.4.21 13:46

Ja nějak nevím proč bych měla měnit to čím čistím koupelnu kvůli miminu? první oblečení jsem vyprala v dětským prášku, pak zjistila, že žádný kožní problémy nemá a prala mu společně s námi.
Používám to stejný jako předtím, věci z dmka, savo, lidl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26399
18.4.21 14:01

Stejné jako před dětmi. Občas něco ekofriendly - například ocet a sodu, ale není nad savo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1651
18.4.21 15:31

Dětské oblečení peru v Batoleti a na dětské nádobí používám Frosch baby. Jinak mám všechno stejné jako předtím, ani mě nenapadlo mýt kvůli miminu třeba záchod nebo sprchu něčím speciálním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1671
18.4.21 17:28

Nechapu lidi co používají savo i když deti nemají, vždyť to hrozne smrdí. To fakt lidem nevadí? Používám z dm jejich přírodní cistice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat