Čistící ubrousky na brýle z DM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Peťa93
Povídálka 17 příspěvků 29.12.16 09:48
Čistící ubrousky na brýle z DM

Ahoj holky, mám na Vás takový dotaz :)

Jaké máte zkušenosti s těmito čistícími ubrousky na brýle z DM drogerie??
PROFISSIMO – UBROUSKY NA ČIŠTĚNÍ BRÝLÍ, 52 KS

Chtěla bych vědět, zda si je mám koupit, nebo raději ne :) Mám klasická sklíčka u brýlí :)

Děkuji za odpověď

Reakce:
nozu
Extra třída :D 12108 příspěvků 29.12.16 09:52

Na rychlé vyčištění na cestách a v průběhu dne jsou fajn. Ale nejlépe se brýle vyčistí vodou a jarem a pak usušit utěrkou z mikrovlákna na brýle.
Já si kupuji buď tyto a nebo obdobné z Lidlu. Používá je i dcera na táborech a škole v přírodě. Tam potřebuje hlavně něco jednoduššího na manipulaci.

Jerra
Kecalka 120 příspěvků 29.12.16 10:01

No jestli jsou papirove, tak ani nahodou. Ja sebou nosim maly sprej s „okenou“ a hadricku z nejakeho mikrovlakna, oboji z optiky. Doma staci bryle oplachnout pod tekouci vodou a oklepat.

ElucaK
Kecalka 266 příspěvků 29.12.16 10:04

Ahoj, ja je taky koupila, spis je pouzivam na cestach, kdyz nemam k dispozici jar a papirovou uterku, coz je top. Ale jak jsou mokre, tak je tim nedolestim. Jen je tim jakoby omyju a nalestit je pak hned musim hadrikem na bryle a nebo papirovym kapesnickem, jinak tam zaschnou mokre prouhy. :mavam:

atominnka
Generální žvanilka 21968 příspěvků 29.12.16 11:31

Na cesty super. Jinak raději myju jarem a vodou a vyleštím papírovou utěrkou. Ale takhle venku, když zmokneš a máš zaschlé kapky na brýlích, tak super.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >