Čistící ubrousky na brýle z DM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Peťa93
Povídálka 17 příspěvků 29.12.16 09:48
Čistící ubrousky na brýle z DM

Ahoj holky, mám na Vás takový dotaz :)

Jaké máte zkušenosti s těmito čistícími ubrousky na brýle z DM drogerie??
PROFISSIMO – UBROUSKY NA ČIŠTĚNÍ BRÝLÍ, 52 KS

Chtěla bych vědět, zda si je mám koupit, nebo raději ne :) Mám klasická sklíčka u brýlí :)

Děkuji za odpověď

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11677 příspěvků 29.12.16 09:52

Na rychlé vyčištění na cestách a v průběhu dne jsou fajn. Ale nejlépe se brýle vyčistí vodou a jarem a pak usušit utěrkou z mikrovlákna na brýle.
Já si kupuji buď tyto a nebo obdobné z Lidlu. Používá je i dcera na táborech a škole v přírodě. Tam potřebuje hlavně něco jednoduššího na manipulaci.

Jerra
Kecalka 119 příspěvků 29.12.16 10:01

No jestli jsou papirove, tak ani nahodou. Ja sebou nosim maly sprej s „okenou“ a hadricku z nejakeho mikrovlakna, oboji z optiky. Doma staci bryle oplachnout pod tekouci vodou a oklepat.

ElucaK
Kecalka 220 příspěvků 29.12.16 10:04

Ahoj, ja je taky koupila, spis je pouzivam na cestach, kdyz nemam k dispozici jar a papirovou uterku, coz je top. Ale jak jsou mokre, tak je tim nedolestim. Jen je tim jakoby omyju a nalestit je pak hned musim hadrikem na bryle a nebo papirovym kapesnickem, jinak tam zaschnou mokre prouhy. :mavam:

atominnka
Generální žvanilka 21677 příspěvků 29.12.16 11:31

Na cesty super. Jinak raději myju jarem a vodou a vyleštím papírovou utěrkou. Ale takhle venku, když zmokneš a máš zaschlé kapky na brýlích, tak super.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >