Čistička vzduchu pro alergika

123
17.5.20 13:06

Čistička vzduchu pro alergika

Dobry den, má někdo zkušenost s čističkou vzduchu pro alergiky? Přemýšlíme nad značkou Phillips, ale je to celkem dráha záležitost a rada bych vedela, jestli má někdo zkušenost i s jinou značkou? Dekuji. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5771
17.5.20 13:08

Jako silný alergik říkám, že to je k prdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1448
17.5.20 13:10

Máme Winix něco přes rok a jsme spokojeni, teď je dokonce o dost levnější než jsme kupovali. Filtr jsme ještě měnit nemuseli. Bydlíme na ostravsku, kde je plno prachu a v zimě smog. Teď čističku spouští a zaměstnává hlavně pyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
308
17.5.20 13:16

Meli jsme asi 3 mesice doma tenhle Philips, normalne je asi za 12000,ale ze bych pozorovala nejake zlepseni domaciho klimatu nebo mene alergickych projevu, to rict nemuzu.
A v druhe mistnosti mame Ionic Care Triton za cca 3500 a je to uplne stejne…asi je lepsi investovat penize do neceho jineho… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
puzzles
17.5.20 13:17

Mně to pomáhá. Přes pylovou sezónu mám čističku v ložnici a jsem spokojená. Bez čističky v noci kýchám a ráno mám opuchlé oči. Mám Ionic care. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
1176
17.5.20 13:48

Dcera je alergička, čističku máme kvůli ní. Má jí u postele v pokojíčku a je to k prdu. Nezdá se mi, že by pomáhala :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9730
17.5.20 14:13

Přidávám se k těm, kteří zatím nepoznali rozdíl, kromě peněz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
505
17.5.20 14:27

Čističku mám Bionaire a jsem spokojená. Jen co mi vadí je hlučnost, takže spát se u ní příliš nedá, pouštím odpoledne a večer, pak už v ložnici nevětrám a účinek je velmi poznat. Čističky typu Ionic Care, by mi vyhovovaly co do hlučnosti ovšem parametry objemu přefiltrovaného vzduchu za hodinu jsou minimální, takže účinek skoro není znát, škoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat