Citalec 10mg na úzkosti a tloustnutí

Anonymní
13.2.21 15:16

Citalec 10mg úzkosti a tloustnutí

Ahojky všem. Je to dva roky co beru ad citalec 10mg na úzkosti a panický strach.

Včera jsem večer začala myslet zase na tu paniku a strach a opět mě teď navštěvuje už 4 den. Je to hnus. Nevím zda navýšit ale chtěla jsem vysadit kvůli libidu a nevím jak je to možné ze až teď po dvou letech jsem začala nabírat. Je to možné ze až teď? Jim pořad stejně. Naopak víc se hybu jelikož jsem na mateřské a malá je divoch.

Bral jste někdo citalec dlouhodobe? Tak moc bCh chtěla být bez nich ale vím ze to nedokazu. Zažila jsem opravdu tragickou událost a děsí mě ta panika která mě zachvátila. Jakmile na no pomyslím tak je u mě a je to opravdu skarede. Říkám si zda navýšit nebo brát více pravidelně. Brala jsem ho ne v určitou dobu přesně.

Měl to z vás taje někdo ze nejde na to nemyslet? Děkuji všem zabodpoved. Dá se to vůbec vrat do konce života?

Ji si terapie jsem chodila pravidelně co 14dni a bohužel nic.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3029
13.2.21 15:25

Nezvažovala jsi přibrat k antidepresivům ji psychoterapii? Třeba by ti pomohla odbourat to trauma, nebo alespoň zmírnit.
Mám zkušenost s jinými AD, po cca šesti letech přestali fungovat a psychiatrička mi je měnila. Prý se to někdy stává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3920
13.2.21 16:23
@Anonymní píše:
Ahojky všem. Je to dva roky co beru ad citalec 10mg na úzkosti a panický strach.

Včera jsem večer začala myslet zase na tu paniku a strach a opět mě teď navštěvuje už 4 den. Je to hnus. Nevím zda navýšit ale chtěla jsem vysadit kvůli libidu a nevím jak je to možné ze až teď po dvou letech jsem začala nabírat. Je to možné ze až teď? Jim pořad stejně. Naopak víc se hybu jelikož jsem na mateřské a malá je divoch.

Bral jste někdo citalec dlouhodobe? Tak moc bCh chtěla být bez nich ale vím ze to nedokazu. Zažila jsem opravdu tragickou událost a děsí mě ta panika která mě zachvátila. Jakmile na no pomyslím tak je u mě a je to opravdu skarede. Říkám si zda navýšit nebo brát více pravidelně. Brala jsem ho ne v určitou dobu přesně.

Měl to z vás taje někdo ze nejde na to nemyslet? Děkuji všem zabodpoved. Dá se to vůbec vrat do konce života?

Ji si terapie jsem chodila pravidelně co 14dni a bohužel nic.

Ahoj, Citalec jsem brala 2 roky. Ale 40 mg. Moje bývalá psychiatrička, která mi ho psala, říkala, že 10 mg je placebo, že se na tom jen začíná kvůli snížení rizika počátečních NÚ. Nepřibrala jsem za ty 2 roky nic, naopak jsem zhubla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat