Citalec a chuť na sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.14 12:13
Citalec a chut na sex

Ahojky, chtěla bych se zeptat zda je tady někdo kdo bere Citalec? Beru ho asi tři týdny a úzkosti se zlepšily, ale mám problém, že nemám vůbec chut na sex a strašně špatně nebo vůbec nemůžu dosáhnout orgasmu a to jsme nikdy problém neměla spíš naopak a docela mi to vadí. Myslím, že to způsobené tim Citalecem, nemáte prosím někdo zkušenosti zda je to třeba jen dočasné? Děkuji :mavam:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.14 12:17

Ja diky citalecu naopak chut na sex dostala, protoze jinak jsem mela tak silene uzkosti, ze to posledni na co jsem mela naladu byl sex.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.17 12:46

Ahoj všem, zeptám se jak to máte s užíváním citalecu a chutí na sex. Vysadila jsem ho kvůli nechuti a nedosahování orgasmu a nevím, zda je to dočasné a mám vydržet a vadí mi to, mám krátce vztah a nikdy jsem s tím problém neměla. Děkuji za rady a hezký den

Ou
Kelišová 6656 příspěvků 11.08.17 13:05

Nevysazujte léky jako lentilky, udělá vám to bordel v hlavě a pro čerstvý vztah to může být dost neunesitelné.

Pokud vám léky typu SSRI tlumí chut na sex, domluvte se se svým ošetřujcím lékařem, ať vám napíše třeba bruporion a nebo jiný typ léků.

Pokud berete léky na úzkosti/deprese a nejste u někoho v psychoterapii, tak tuto možnost zvažte. Léky srovnají základní bordel v neurochemii, ale neumožní vám pochopit jaké vaše vzorce chování a prožívání ten bordel způsobily a už vůbec vám nedají prostor naučit se sebe a život řešit tak, abyste se do podobného stavu už nedostala. A právě od toho je psychoterapie…

mersi45
Stálice 53 příspěvků 11.08.17 16:11

Děkuji za odpověď, to já vše vím, zkusila jsem vydržet bez léku ale vidím, že to dobré nebude. Taky vím, kde je ve všem chyba a co dělám špatně i můj přítel mi to říká ale já se tomu pořád bráním nějaké změně, je to důsledek dětství, vztahů, které se na mne podepsaly. Zeptám se, Vám to vše pomohlo se toho zbavit?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >