Citalec, nebo asentra na úzkostnou poruchu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 07:38
Citalec nebo asentra ?

Ahojky všem. Mate někdo zkušenost s těmito léky? A které je lepší na uzkostnou poruchu?

Beru asentru 25mg tři týdny a pořad jsem jakoby v napětí a nejde se uvolnit což se projevuje brnenim končetin a mírnou bolesti hlavy. Dr ještě nabízí jinak citalec 10.
Nevím zda ještě týden vydržet s asentrou nebo jak.
Děkuji všem za radu. Krásný vikend.

Jsem ve 4mesici.

Reakce:
Uživatel je onlinePudloslava
Vesmírná mluvilka 34752 příspěvků 27.04.19 08:28

Vydrž ještě další 3 týdny, pokud to trochu jde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 08:28

Ja uz se lekla, ze se jedna o jmena pro deti :-D

vejisek
Kecalka 461 příspěvků 27.04.19 09:07

Já beru asentru 50mg 1tbl ráno už 7 let a super neměnila bych postavila mě na nohy. Než zabrala trvalo to cca tři týdny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 09:12

Beru Asentru 100 mg a jsem spokojena, pomaha mi. Prvnim par tydnu jsem mela take nejake nezadouci ucinky, ale nic zavazneho. Citalec neznam.

malá_holka
Extra třída :D 11123 příspěvků 27.04.19 10:08
@Anonymní píše:
Ahojky všem. Mate někdo zkušenost s těmito léky? A které je lepší na uzkostnou poruchu?

Beru asentru 25mg tři týdny a pořad jsem jakoby v napětí a nejde se uvolnit což se projevuje brnenim končetin a mírnou bolesti hlavy. Dr ještě nabízí jinak citalec 10.
Nevím zda ještě týden vydržet s asentrou nebo jak.
Děkuji všem za radu. Krásný vikend.

Jsem ve 4mesici.

zkus vydržet, mě trvalo přes 2 měsíce, než mi bylo líp. A stejně na tom musímmakat, aby mi líp bylo. Je to boj, ja vím :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 10:10

@vejisek
No já ji beru tři týdny. Jako strach zmizel a je to super ale ten třes a brnění končetin a nemožnost se celkové uvolnit je na nic.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 10:11

@malá_holka
Já vím. Ale dřív je to x let zpět jsem měla nějaké a po dvou týdnech vše ustoupilo a super. A teď prave tři týdny a nic moc. Jako super ze zmizeli myšlenky a strach, alw to neustale pálení těla, lehký třes a nemožnost se uvolnit je divny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 10:38

No, tak 25mg by mi nezabralo taky. Jestli není problém v nízké dávce. Jsem taky těhotná a beru zatím 50mg.

brumi
Kelišová 6643 příspěvků 27.04.19 19:51

Já mám apo parox a max spokojená žádné vedlejší účinky a hlavně po měsíci jsem byla zcela v pohodě, předtím citalec i asentra a nic, ale každému může sednout něco jiného, každopádně citalec jedna z nejslabších

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 19:56

@brumi
Děkuji za reakci. Já prave nevím jestli teda jít do toho citalecu. Hlavně v těhotenství

brumi
Kelišová 6643 příspěvků 28.04.19 19:27
@Anonymní píše:
@brumi
Děkuji za reakci. Já prave nevím jestli teda jít do toho citalecu. Hlavně v těhotenství

V tehu bude asi citalec šetrnější

Váš příspěvek
Reklama