Citalec. Vysazování a nasazováni.

Anonymní
1.1.21 23:30

Citalec. Vysazování a nasazováni.

Ahojky všem.

Mám dotaz na vás kdo jste již bral citalec a pak se k nemá znovu vracel.

Zajímalo by mne zda, kdo se k němu vracel jestli opět zafungoval jako na poprvé.

Beru citalec 10mg cca 2 roky a chtěla bych postupně vysadit jak mi doktor řekl, ze se děla.

Jde o to, ze jsem ho měla na panicke strachy a strach ze strachu.
Občas tyto strachy ještě mám ale hidne malé.
Dost mi to ale snižuje libido a říkám si zda nezkusit bez nich. Nějaký ten měsíc. Zda to hlava zvládne.

Jenze se bojím toho kdyby se mi to vrátilo, zda zase zaberou tyto same léky. Děkuji všem kdo dočetl do konce a odpoví.

Krásný nový rok.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.1.21 01:16

Ne, pokud občas něco přetrvava, i když občas. Můžeš konzultovat s lékařem, ale taková jakasi vnitřní nejistota z tebe sálá.

• Citovat
  • Nahlásit
856
2.1.21 05:22

Ahojky, já jsem to vysadila ze dne na den po půl roce užívání. Už jsem měla takovou tu vnitřní jistotu, že to zvládnu sama. Nebylo to lehké, to nebudu lhát, ale zvládla jsem to a už jsem se k antidepresivům nevrátila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3397
2.1.21 14:38
@Anonymní píše:
Ahojky všem.

Mám dotaz na vás kdo jste již bral citalec a pak se k nemá znovu vracel.

Zajímalo by mne zda, kdo se k němu vracel jestli opět zafungoval jako na poprvé.

Beru citalec 10mg cca 2 roky a chtěla bych postupně vysadit jak mi doktor řekl, ze se děla.

Jde o to, ze jsem ho měla na panicke strachy a strach ze strachu.
Občas tyto strachy ještě mám ale hidne malé.
Dost mi to ale snižuje libido a říkám si zda nezkusit bez nich. Nějaký ten měsíc. Zda to hlava zvládne.

Jenze se bojím toho kdyby se mi to vrátilo, zda zase zaberou tyto same léky. Děkuji všem kdo dočetl do konce a odpoví.

Krásný nový rok.

Ahoj, já brala Citalec 40 mg rok a půl. Pomohl mi spolu s KBT na panické ataky, ale ne na deprese, tak jsme AD měnili. Jinak o těch 10 mg, které bereš, se moje bývalá psychiatrička vyjádřila, že je to placebo, když máš ještě nějaké příznaky, tak jsi možná měla brát vyšší dávku, ale nevím, no. Jinak pokud chceš AD vysadit, tak bych na tvém místě začala docházet na psychoterapii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.21 07:59

Brala jsem citalec 10 mg na úzkosti, v těhotenství jsem přešla na sertralin 10 mg, zabírá mi líp

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat