Citili jste na sobě užívání Clostibegytu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 16:35
Citili jste na sobě užívání Clostibegytu?

Mám otázku na slečny, ženy… Které užívali clostibegyt, zdali jste na sobě pociťovali nějaké změny během užívání? Užívám 1-0-1. Dnes večer beru posledni tabletku ale nijak nic nepociťuji, žádnou změnu nebo tak. Nevim jestlibto je špatně :nevim: nebo dobře 8o…Děkuji za odpovědi

Reakce:
Lorymk
Povídálka 42 příspěvků 04.04.19 16:38

Já jsem se užívání bála, očekávala jsem, že mi bude špatně, a opak byl pravdou. Vůbec žádné vedlejší účinky, naopak bych řekla, ze jsem měla o něco víc energie a hezčí vlasy… :D

Tichošlápek
Extra třída :D 13636 příspěvků 04.04.19 16:48

Necítila jsem nic

warita
Echt Kelišová 9735 příspěvků 3 inzeráty 04.04.19 17:38
@Anonymní píše:
Mám otázku na slečny, ženy… Které užívali clostibegyt, zdali jste na sobě pociťovali nějaké změny během užívání? Užívám 1-0-1. Dnes večer beru posledni tabletku ale nijak nic nepociťuji, žádnou změnu nebo tak. Nevim jestlibto je špatně :nevim: nebo dobře 8o…Děkuji za odpovědi

ja to necitila behem tech par dnu, co jsem to uzivala, ale za to obdobi ovulace byla jizda. Mela jsem pocit, ze jsem ovulovala 10 vajicek naraz. Bolesti bricha ze jsem sotva chodila.

Váš příspěvek
Reklama